علاوه بر دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی که از اتحادیه با کلی مدارک گرفته می شود ما بصورت حضوری و فیزیکی مغازه معتبر داریم که در شهرستان بانه به مدت 11 سال است که سابقه فروش لپ تاپ استوک را داریم و شما عزیزان هم بصورت حضوری و هم اینترنتی میتوانید خرید های خود را بدون واسطه انجام بدهید.

بله ، مشخصات کاربری و کلمه عبور خود را به راحتی می توانید ویرایش کنید. برای این کار با وارد کردن ایمیل و کلمه عبور خود وارد حساب کاربری بشوید و سپس گزینه “پروفایل من” را بزنید و به صفحه‏‌ “اطلاعات کاربر” و بعد “ویرایش اطلاعات” را بزنید و مشخصات کاربری را وارد کنید.

قبل از جوابدهی به این سوال باید عرض کنیم که کشور سازنده محصولات روی کیفیت به حقیقتا تاثیری ندارد بلکه برند کالاست که روی قدمت کالا تاثیرگذار است . و فقط بخاطر خط تولید ارزان‏‌تر و مقرون بصرفه بودن است که بسیاری از لپ تاپ ها در چین سرهم می‌شوند.

باز هم درصورتی که به جواب خود نرسیدید میتوانید مستقیما با ما تماس بگیرید که شماره های تلفن همراه و ثابت در قسمت تماس با ما گذاشته شده است .

تا جایی که امکان داشته باشد کارهای اولیه مانند نصب ویندوز و برنامه های اولیه و پارتیشن بندی را خودمان بصورت حرفه ای روی لپ تاپ نصب میکنیم اما با این وجود مشتریان عزیز میتوانند برنامه های کاربردی مورد نیاز خود را به سادگی از طریق های مختلف و از گوگل دانلود و نصب کنند و تست های لازم را روی لپ تاپ انجام دهند.

تمام لپ تاپ هایی که توسط فروشگاه اینترنتی رایان مارکت بفروش میرسد دارای 14 روز تست بدون قید و شرط و واقعی می باشد. و ما افتخار میکنیم که این شرایط را برای احترام به کاربر دانسته ایم توانسته ایم به درستی تضمین کنیم 

بدون وقفه با شماره هایی که در قسمت تماس با ما گذاشته ایم تماس بگیرید و زمان موجود بودن کالا را بصورت تلفنی معین کنید و یا جایگزین انتخاب کنید.