مقالات

پردازنده‌های Ryzen 7000 نسل بعدی AMD قبل از پایان سپتامبر وارد بازار خواهند شد

پردازنده‌های Ryzen 7000

مدیران AMD این هفته تایید کردند که پردازنده‌های Ryzen 7000 نسل بعدی AMD خود را در چند ماه آینده عرضه خواهد کرد. این بدان معناست که Ryzen 7000 تا پایان سپتامبر وارد بازار ها می شود که برای فروش ما آن را در خرید لپ تاپ استوک قرار می دهیم.

پیش از این، AMD گفته بود که Ryzen 7000 در نیمه دوم سال عرضه می شود، اما این شرکت در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران، برنامه زمان‌بندی عرضه آن را محدود کرد. نمایندگان AMD اشاره کردند که تغییر در زمان‌بندی زمان عرضه Ryzen 7000 باید به عنوان یک توضیح تلقی شود، نه به عنوان تغییر در نقشه راه شرکت.

پردازنده‌های Ryzen 7000 نسل بعدی AMD قبل از پایان سپتامبر وارد بازار خواهند شد

AMD تصریح کرد که ضرر غیرمنتظره و فاجعه‌بار اینتل در این سه‌ماهه عمدتاً به دلیل اجرای اینتل بوده است، نه مشکلات صنعتی گسترده‌تر، و AMD برای هشتمین سه‌ماهه متوالی درآمد بی‌سابقه‌ای را به ثبت رساند. به نظر می رسد که اوقات خوب نیز برای ادامه دادن آماده است. مدیر اجرایی دکتر لیزا سو گفت که سه‌ماهه چهارم AMD با خط تولید جدید محصولات 5 نانومتری این شرکت برجسته خواهد شد، “که ما بسیار هیجان زده هستیم.” اینها شامل سری Ryzen 7000 و همچنین کارت گرافیک های نسل بعدی RDNA3 Radeon است. AMD انتظار دارد که پردازنده‌های گرافیکی جدید RDNA3 بیش از 50 درصد بهبود نسل بیش از نسل، ترکیبی از طراحی و همچنین فناوری فرآیند 5 نانومتری را ارائه دهند.

پردازنده‌های Ryzen 7000 نسل بعدی AMD

پردازنده‌های Ryzen 7000 نسل بعدی AMD

طبق افشای قبلی AMD، Ryzen 7000 باید با استفاده از سوکت جدید AM5 با فرکانس بالای 5 گیگاهرتز کار کند. در ژانویه، زمانی که AMD برای اولین بار Ryzen 7000 و معماری Zen 4 آن را معرفی کرد، این شرکت “نیمه دوم” سال 2022 را به عنوان تاریخ عرضه تراشه جدید مشخص کرد. در کامپیوتکس ، مدیران AMD “پاییز” را به عنوان بازه زمانی راه‌اندازی پردازنده جدیدش مشخص کردند. حالا تا پایان شهریور آماده می شود.

اگر دوست دارید که بهترین لپ تاپ AMD را نیز می توانید در این لینک ببینید.

1 دیدگاه در “پردازنده‌های Ryzen 7000 نسل بعدی AMD قبل از پایان سپتامبر وارد بازار خواهند شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *