مقالات

ظاهرا اپل در حال ساخت نمایشگر هوشمند است برای مسابقه با Amazon Echo Show

اپل در حال ساخت نمایشگر هوشمند

طبق ادعای خبرنامه اپل، لپ تاپ اپل می تواند اولین نمایشگر هوشمند خود را در کنار سایر دستگاه های جدید خانه هوشمند توسعه دهد. طبق گفته رایان مارکت ظاهرا اپل در حال ساخت نمایشگر هوشمند است.

Gurman می نویسد که اپل در حال حاضر چهار دستگاه متمرکز خانگی را آزمایش می کند، اما هشدار می دهد که هیچ یک از این لپ تاپ ها تضمینی برای تبدیل شدن به محصولی کامل نیستند. دو مورد از این چهار ظاهرا یک هوم پاد جدید و یک هوم پاد مینی به روز شده هستند، اما دو پروژه آزمایشی دیگر مانند دستگاه های کاملاً جدیدی برای اپل به نظر می رسند. شاید به لپ تاپ تاچ هم علاقه داشته باشید که ما بهترین های لپ تاپ استوک لمسی را برای شما آورده ایم.

ظاهرا اپل در حال ساخت نمایشگر هوشمند است

گورمن می‌گوید که یک نمونه اولیه ترکیبی از آی‌پد و اسپیکر است که برای استفاده در آشپزخانه در نظر گرفته شده است، در حالی که نمونه دیگر هوم پاد را با تلویزیون اپل و یک دوربین برای اتاق نشیمن ترکیب می‌کند. اولی مطمئناً شبیه یک صفحه نمایش هوشمند در امتداد خطوط Amazon Echo Show 10 یا Google Nest Hub به نظر می رسد، در حالی که دومی شبیه هیچ دستگاه دیگری در حال حاضر در بازار نیست.

این اولین بار نیست که Gurman در مورد این دستگاه ها گزارش می دهد. او در گذشته گفته است که ترکیبی از آی‌پد/بلندگو را می‌توان از طریق یک بازوی متحرک وصل کرد که به صفحه نمایش اجازه می‌دهد کاربر را دنبال کند. آی‌پدهای جدید می‌توانند ردیابی مبتنی بر نرم‌افزار را با ویژگی Center Stage انجام دهند، اما حرکت فیزیکی دستگاه روی بازو احتمالاً ردیابی مؤثرتری را ارائه می‌کند.

اگرچه apple اخیراً با اسپیکر هوشمند HomePod mini موفقیت محدودی داشته است، اما هنوز یک صفحه نمایش هوشمند فروخته نشده است. می‌توانید از طریق HomeKit یک iPad را به یک هاب خانگی تبدیل کنید، اما این قابلیت با جدیدترین نسخه iPadOS از بین می‌رود. شاید این حذف یواشکی از این ویژگی از طریق iPadOS 16 راهی باشد که اپل برای این محصول جدید جا باز کند.

مقاله مرتبط: بهترین لپ تاپ مهندسی

نمایشگر هوشمند اپل

این نمونه های اولیه شایعه شده هنوز ظاهراً تا راه‌اندازی فاصله دارند، اگر اصلاً این کار را انجام دهند. گورمن ادعا می کند که این چهار محصول ممکن است در پایان سال آینده یا در سال 2024 ظاهر شوند، بنابراین بهتر است زمانی که آیفون 14 ماه آینده عرضه می شود، به دنبال آنها نباشیم.

اگر در عوض در حال حاضر یک صفحه نمایش هوشمند می خواهید، بهتر است از iPad با HomeKit استفاده کنید تا زمانی که اپل این قابلیت را حذف کند.

اخبار، بررسی ها و نکات مربوط به تلفن، بازی، صدا و هر چیز دیگری که مردم در مورد آن به مشاوره نیاز دارند توسط فروشگاه رایان مارکت پوشش داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *