مقالات

Dell می خواهد تلفن شما را با لپ تاپ به صورت بی سیم شارژ کند

شرکت Dell

هدف خدمات فناوری شارژ بی‌سیم Dell تقویت دستگاههایی مانند لپ تاپ شما است

شرکت DELL فناوری جدیدی را در لپ تاپ دل که قصد دارد آن را به زودی به مرحله اجرا برساند را به مرحله آخر رساند این فناوری جدید به کاربران این امکان را می‌دهد که با استفاده از لپ‌تاپ، تلفن‌های خود را به صورت بی‌سیم شارژ کنند. Dell می خواهد تلفن شما را با لپ تاپ به صورت بی سیم شارژ کند این اقدام مسلما یک اقدام بجا و بزرگ است.

پتنت دل با شماره 20220239124، اولین بار توسط Patently Apple مشاهده شد. که یک قسمت از بدنه لپ تاپ است که معمولا از آن استفاده نمی شود و تقریبا فضای خالی لپ تاپ در قسمت پایینی صفحه کلید است به حساب می آید. و برای قرار دادن یک گیره شارژ بی سیم قابل جدا شدن است که یک تلفن همراه برای شارژ شدن می توانید بدون مزاحمت کاری با لپ تاپ همزمان تلفن شارژ شود. این تکنولوژی بسیار جدید بوده و با پیشرفت روز به روز فناوری شاهد این ارتباطات جدید بین لپ تاپ و تلفن همراه خواهیم بود.

Dell می خواهد تلفن شما را با لپ تاپ به صورت بی سیم شارژ کند

این فناوری برخلاف سایر سیستم‌های مشابه، سیم‌پیچ‌های شارژ بی‌سیم را مستقیماً در لپ‌تاپ قرار نمی‌دهد. یک فناوری لازم و جدید است که در دست اقدام شرکت دل قرار گرفته که مسلما با اولین عرضه اینگونه لپ تاپ ها مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار خواهد گرفت زیرا لپ تاپ و تلفن همراه امروزه به دو دستگاه جدا نشدنی و مرتبط با زندگی امروز شده اند.

مقاله مرتبط: بهترین لپ تاپ های 2 در 1 در سال 2022

چگونه کار می کند؟

متأسفانه، حق ثبت اختراع نشان نداده است که اتصال بی سیم چقدر توان انتقال را دارد.

ثبت اختراع همچنین تضمین نمی کند که حق اختراع هرگز اعطا می شود یا اینکه محصول هرگز منتشر می شود.

البته این اقدام را شرکت های زیادی قصد اجرایی کردن آن را دارند تا تلفن همراه را با استفاده از لپتاپ شارژ کنند.

اپل از سال 2014 روی فناوری شارژ بی سیم کار می کند و سه پتنت مرتبط برای مک بوک های خود به ثبت رسانده است.

ناگفته نماند که شرکت DELL قبلاً برنامه‌هایی را برای شارژ بی‌سیم ایرپاور مات در سال 2017 اعلام کرده بود، فقط برای اینکه این دستگاه با مشکلات فنی در سال 2019 روبروشد، برنامه اجرای آن لغو شد. و از نزدیکان این شرکت اینطور بیان شده است که با مدیریت گرما در لپ تاپ این کار انجام خواهد شد. کمپانیای Dell می خواهد تلفن شما را با لپ تاپ به صورت بی سیم شارژ کند که امیدواریم هرچه زودتر این کار انجام گیرد.

1 دیدگاه در “Dell می خواهد تلفن شما را با لپ تاپ به صورت بی سیم شارژ کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *