مقالات

معرفی بهترین لپ تاپ های استوک مهندسی

معرفی بهترین خرید لپ تاپ استوک مهندسی

مهندسان و دانشجویان مهندسی معمولاً به نرم افزارهای پرمصرف و پرقدرت متکی هستند. این بدان معنی است که شما باید یک لپ تاپ به اندازه کافی قدرتمند داشته باشید تا برنامه های مورد نیاز خود را به راحتی و بدون تاخیر اجرا کنید. احتمالاً به قدرت کافی نیز نیاز دارید تا بتوانید به طور معقول چند کار را انجام دهید ما اینجا هستیم تا معرفی بهترین لپ تاپ های استوک مهندسی را به بهترین شیوه به شما معرفی کنیم.

بهترین لپ تاپ های استوک مهندسی را گرد آوری کرده ایم که خرید لپ تاپ مهندسی را رضایت بخش کرده است.

بهترین لپ تاپ های استوک مهندسی

دقیقا چه چیزی بهترین لپ تاپ ها را برای مهندسان می سازد؟ آیا لپ تاپ استوک مهندسی باید لپ تاپ خاصی باشد؟

برای نیازهای توصیه‌شده خرید لپ تاپ مهندسی، نکات خرید و توصیه‌های برتر ما برای بهترین لپ تاپ مهندسی، ادامه مطلب را بخوانید!

چه چیزی بهترین لپ تاپ های استوک مهندسی را خاص می کند؟
احتمالاً به این فکر می کنید که «لپ تاپ یک لپ تاپ است. چرا من نمی توانم هر لپ تاپی بگیرم و از آن برای دانشکده مهندسی استفاده کنم؟ خوب، یک پاسخ ساده برای این سؤال وجود دارد: همه لپ تاپ ها به اندازه کافی برای کارهای مهندسی خوب نیستند.

اما چه چیزی لپ تاپ های توصیه شده برای مهندسی را متفاوت می کند؟ آیا آنها اصلا خاص هستند؟

لپ تاپ برای مهندسی به هیچ وجه جادویی نیست و صرفاً برای فعالیت های مهندسی نیز استفاده نمی شوند بلکه در کنار آن برای هرگونه فعالیت های سنگین دیگری هم شاید مورد مناسبی باشد. مانند هر لپ تاپ دیگری، رایانه‌هایی که در زیر توصیه می‌شوند، می‌توانند تمام وظایف بهره‌وری عمومی و کارهای مدرسه شما را انجام دهند. با این حال، بهترین لپ تاپ مهندسی باید قادر به اجرای نرم افزارهای پرمصرف و پرقدرت، اغلب به طور همزمان باشند. به همین خاطر انتخاب بهترین لپ تاپ های استوک مهندسی شاید سخت باشد.

بنابراین، تفاوت بین لپ تاپ های «معمولی» و لپ تاپ ها برای دانشجویان مهندسی در این است که لپ تاپ های مهندسی به قطعات داخلی بسیار قوی‌تری نیاز دارند تا بتوانند تمام برنامه‌های کاربردی با منابع سنگین مورد نیاز مهندسان را اجرا کنند.

لپ تاپ 15 اینچی Dell پرستیشن 5540

لپ تاپ هایی مانند طراحی نه چندان براق، وزن بیشتر و اندازه حجیم‌تر وجود دارد که شاید برای کارهای مهندسی مناسب نباشد ولی لپ تاپ دل مدل 5540 عمر باتری فوق‌العاده ای که دارد. خرید لپ تاپ دل یک دستگاه فوق‌العاده توانمندی است، به خصوص زمانی که با پردازنده Intel Core i7-9850 H بسیار خوب پیکربندی شده باشد. این دستگاه در قبال بودجه ای که پرداخت می کنید عملکرد مثبتی از خود به نمایش می گذارد، اما می‌توانید آن را با یک GPU مجزا پیکربندی کنید تا بتوانید هر برنامه‌ای را که نیاز دارید اجرا کنید. با این قابلیت ها این لپ تاپ بهترین لپ تاپ های استوک مهندسی است.

لپ تاپ استوک HP ZBook Studio 15 G5

خرید لپ تاپ اچ پی مدل 15 g5 یک لپ‌تاپ مقرون‌به‌صرفه است که تمام پورت‌های مورد نیاز برای اتصال هر آنچه را که می‌خواهید را دارد. این یک لپ تاپ تا حدی ابتدایی است، اما این بدان معنا نیست که نمی‌توانید کاری را که نیاز دارید با این لپ تاپ استوک انجام دهید. مشکل اصلی که ممکن است با آن مواجه شوید این است که این لپ تاپ شاید برای شما کمی گران‌قیمت باشد که شما می توانید در فروشگاه رایان مارکت با بهترین قیمت آن را تهیه کنید. اما اگر برنامه‌هایی که استفاده می‌کنید از نظر گرافیکی خیلی فشرده نباشند، به احتمال زیاد خرید بهترین لپ تاپ های استوک مهندسی شما محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *