نمایش دادن همه 10 نتیجه

لپ تاپ استوک 17 اینچ

با خرید لپ تاپ استوک 17 اینچ اغلب شاهد صفحه نمایش خوب، عملکرد عالی، صفحه نمایش بزرگ و پر نور، مشخصات و تهویه عالی خواهید بود تا جایی که گیمرهای رایانه شخصی از خرید لپ تاپ استوک به خوبی یاد می کنند. متخصصان خلاق و سازندگان محتوا اغلب به دلایل مشابه در مورد مزایای این لپ تاپ ها می‌باشد.

چه در حال پخش برنامه های تلویزیونی باشید و چه با چندین صفحه گسترده کار کنید، لپ تاپ های 17 اینچی دستگاه های بهره وری نهایی هستند. در حالی که از لحاظ تاریخی به خاطر بزرگ بودن و درهم بودن و سنگین بودن آنها مورد انتقاد قرار گرفته‌اند، گرایش اخیر به سمت حاشیه‌های نازک باعث کاهش ردپای کلی برخی از بهترین لپ تاپ شده است.

علاوه بر این، لپ تاپ های 17 اینچی به دلیل صفحه نمایش بزرگشان برای تولیدکنندگان محتوا عالی هستند. اگر خالقی هستید که توصیه‌های خاصی می‌خواهید، بهترین لپ تاپ استوک 17 اینچ این صفحات را بررسی کنید.

برای کاربران گیمینگ اندازه نمایشگر لپ تاپ هر چقدر بزرگ‌تر باشد هیجان انگیزتر است در نتیجه خرید لپ تاپ گیمینگ را مشاهده کنید.

انواع لپ تاپ استوک 17 اینچ

لپ تاپ پرکاربرد با نمایشگر بزرگ 17 اینچ برای همه کاربرانی که برای صرفه‌جویی در فضای گرانبها، نوت‌بوک را به دسکتاپ ترجیح می‌دهند و انتظارات عملکرد نسبتاً متوسطی برای کارهای روزمره خود دارند (مرور وب، برنامه‌های آفیس، تماشای فیلم و …) عالی هستند. صفحه نمایش 17 اینچی داخلی می تواند فضای بیشتری برای شما برای دید وسیع تر داشته باشد و در عین حال امکان استفاده در فضای باز در حیاط خلوت را فراهم کند. قیمت لپ تاپ استوک 17 اینچ هم به نسبت بالاتر که در فروشگاه رایان مارکت موجود است.

بهترین لپ تاپ استوک 17 اینچ

در وضوح صفحه نمایش متأسفانه، 66 درصد از لپ تاپ های مصرفی و 51 درصد از سیستم های تجاری دارای صفحه نمایش با وضوح پایین هستند. در صورت امکان، صفحه نمایشی با وضوح 1920 در 1080 (معروف به 1080p یا فول اچ دی) یا وضوح بالاتر تهیه کنید که با این کار بیشتر به بهترین خرید لپ تاپ استوک 17 اینچ نزدیک خواهید شد.

خرید لپ تاپ استوک 17 اینچ باید برتری های بالایی داشته باشد مثلا لپ تاپ اچ پی 17 G3 یک لپ تاپ قدرتمند و همه‌کاره قوی است.

لپ تاپ استوک 17 اینچ اچ پی

به این دلایل، لپ تاپ استوک 17 اینچ اچ پی برخی از بهترین‌های بازار هستند، که اغلب آنها را از نظر قدرت بالاتر از بهترین لپ تاپ 15 اینچی قرار می‌دهند، و از نظر جریان هوا بسیار بهتر از بهترین اولترابوک‌ها هستند. این بدان معناست که آنها بهترین انتخاب برای بازی های رایانه شخصی، ویرایش ویدیو، وظایف بهره وری و طراحی گرافیکی را می توان در این برند دید. برای دیدن لپ تاپ 14 اینچ کلیک کنید.