هیچ محصولی یافت نشد.

لپ تاپ استوک گیمینگ ایسوس

بهترین لپ تاپ گیمینگ ایسوس این روزها خود را مستقیماً در برابر رایانه‌های شخصی قرار می‌دهند، زیرا با هر چیپ و کارت گرافیک جدید لپ تاپ، میزان عملکرد افزایش می یابد. این باعث می‌شود که این نیروگاه‌های تاشو رایانه‌ای برای هر کسی باشد که می‌خواهد بازی خود را در جاده انجام دهد. در حالی که دسکتاپ در بین گیمرهای رایانه شخصی برتر است، آنها همچنین به چیزی قابل حمل نیاز دارند مانند لپ تاپ استوک گیمینگ ایسوس یک دستگاه قابل حمل با قدرت انجام بازی‌های پر سرعت آماده کار است.

ما طیف گسترده‌ای از لپ تاپ بازی را برای یافتن بهترین لپ تاپ گیمینگ، آزمایش کرده ایم که در آن عملکرد نسبت به مشخصات ارائه شده، کارایی در طراحی و دما، و ارزش خرید در نظر گرفته‌ایم. زیرا صفحه کلید، باتری، نمایشگر در یک لپ تاپ گیمینگ باید همگی در سطح بالا باشند.

اکنون به شما این امکان را می‌دهد که از یک لپتاپ زیبا و براق لذت ببرید که به اندازه هر دستگاه رومیزی یک پلت فرم بازی قدرتمند است. بانراین در هر صورت خرید لپ تاپ استوک بسیار ارزش خرید دارد.

گیمرها به خوبی توانایی های asus را می شناسند. مدل های متنوع آنها به طور مداوم در این زمینه تسلط دارند. در سال 2016، سهم آنها از بازار لپ تاپ های بازی بیشتر از مجموع سه رقیب نزدیک آنها بود.
رایانه های ایسوس طیف وسیعی از دلایل را برای دوست داشتن لپ تاپ های بازی خود ارائه می دهند. در ادامه به چند دلیل اصلی که مردم آنها را نسبت به مدل های دیگر انتخاب می کنند اشاره میکنیم.

ما بهترین های دسته خرید لپ تاپ استوک گیمینگ را به شما معرفی می کنیم.

خرید لپ تاپ استوک گیمینگ ایسوس

مزایای خرید لپ تاپ استوک گیمینگ ایسوس زیاد است و نسبت به هزینه ای که پرداخت میکنید بهره وری بیشتری را هم دریافت خواهید کرد. اولین چیزی که گیمرها را به لپ تاپ های گیمینگ ASUS جذب می کند، این واقعیت است که آنها به طور مداوم سخت‌افزار داخلی خود را ارتقا می دهند. هر زمان که NVIDIA کارت های گرافیکی جدید منتشر می‌کند، اینتل پردازنده‌های خود را ارتقا می‌دهد یا فناوری ذخیره‌سازی به‌روزرسانی دریافت می‌کند.

خرید لپ تاپ استوک دانش آموزی بسیار به صرفه است.

بهترین لپ تاپ استوک گیمینگ ایسوس

چیزی که همیشه برای گیمرها مهم است، صفحه‌کلیدی است که می‌تواند با ترکیب ضربه‌های سریع آنها هماهنگ باشد و همچنین در برابر ضربه‌های ثابت و خشن‌تر از حد متوسط ​​مقاومت کند که بهترین لپ تاپ استوک گیمینگ ایسوس این قابلیت ها را دارد. در نتیجه، مهندسان آنها فناوری IceCool ایسوس را توسعه دادند. لپ تاپ گیمینگ ایسوس با سیستم دو فن باورنکردنی و طراحی حرارتی هوشمند می تواند دمای 28 تا 35 درجه سانتیگراد را برای مدت زمان طولانی حفظ کند. این از یک انسان معمولی باحال تر است! حالا شما فکر می کنید که دو فن که تقریباً دائماً کار می کنند، سر و صدای زیادی ایجاد می کنند. که برای مشاوره می توانید از رایان مارکت کمک بگیرید.