مقالات

فناوری Quaze می تواند هر چیزی را بصورت بی سیم متصل کند

فناوری Quaze

اصطلاحات «تغییر بازی» و «پیشرو» اغلب در دنیای فناوری مطرح می‌شوند و اغلب اوقات به یک ناامیدی ختم می‌شوند. در حالی که اخیراً از سازنده سیستم بازی بوتیک بازدید کردیم، ویرایشگر عملیات پیتر نورمن، و من با یک سیستم انتقال برق بی سیم جدید آشنا شدیم که نه تنها بازی را تغییر می دهد. می تواند روشی را که ما برق خانه ها و دفاتر خود را تامین می کنیم، متحول کند. فناوری Quaze می تواند هر چیزی را به‌صورت بی سیم متصل کند که در لپ تاپ های گیمینگ بیشتر این موضوع حس می شود.

معرفی اولیه ما به فناوری Quaze هنگام بازدید از مدیرعامل والاس سانتوس و مدیر عامل، ران رید، زمانی که آنها برخی از جدیدترین سیستم‌ها و لپ‌تاپ‌های بازی Maingear را به اشتراک گذاشتند، اتفاق افتاد. سانتوس مانند شومن جذابی که هست، یک ترفند جدید دیگر را پدید آورد.

فناوری Quaze می تواند هر چیزی را به‌صورت بی سیم متصل کند

Maingear در شرکتی از کانادا به نام Quaze سرمایه گذاری کرده است که در حال توسعه آینده تحویل برق بی سیم است. آینده برق بی سیم در راه است. برخلاف فناوری Qi، لازم نیست فقط با یک سطح کوچک در تماس باشید. در عوض، کل سطح می‌تواند به طور همزمان انرژی را به چندین دستگاه برساند و قدرت بسیار بیشتری نسبت به Qi قادر به تحمل آن است.

Quaze چیست؟

در سال 2014، Quaze Technologies توسط Xavier Bidaut و Philippe Boulanger، هر دو مهندس سابق هستند. تیم Quaze آشکارا درخشان است.

Quaze Wireless Power از یک سطح قابل انبساط ثبت شده استفاده می کند که یک میدان مغناطیسی مسطح را شکل می دهد تا توان بی سیم قابل اعتماد را ارائه دهد. این سطوح را می توان به برق مناطق کوچک و بزرگ به طور یکسان، کف، دیوار، سقف، میز، و غیره متصل کرد. پس از سال ها توسعه، فناوری Quaze اخیراً آزمایش شد و الزامات مقررات ایمنی را برآورده کرد و انتشار کمتری داشت.

به زبان ساده، Quaze از طریق میدان الکترومغناطیسی ایمن برای انسان، یک تجربه برق بی‌سیم را ایجاد می‌کند که می‌تواند حداکثر 500 وات برق را در 3 تا 4 اینچ از سطح غیر فلزی، که می‌تواند در زیر یا پشت یک سطح قرار گیرد، ارائه کند.

بهترین برندهای لپ تاپ

ویژگی های Quaze

● سیم ها را با تحویل برق بی سیم واقعی حذف کنید

● سطح ثبت شده که یک میدان مغناطیسی مسطح را شکل می دهد

● انتقال انرژی بی سیم را بر روی هر سطح غیر فلزی بدون در نظر گرفتن اندازه ارائه می دهد

● شارژ بی سیم چند نقطه ای و چند دستگاهی

● تا 500 وات تحویل برق

● قدرت حجمی- دستگاه ها را 3-4 اینچ بالاتر از سطح شارژ تغذیه می کند

● اخیراً در آزمایشگاه ها برای مقررات ایمنی آزمایش شده و الزامات را برآورده می کند

آینده ای واقعاً بی سیم

در طول نمایشی که Boulanger و Quaze CSO Roy به ما دادند، ما دیدیم که آنها یک مانیتور بازی را روی میز Quaze قرار دادند. پس از حدود پنج ثانیه، همزمان با شارژ آیفون، آی‌پد و روشن کردن موس پد با نور RGB، همراه با چندین چراغ روشن شد. سطح برق بی سیم Quaze می تواند تا 500 وات برق مداوم را به دستگاه های شما برساند. دنیایی را تصور کنید که در آن دسک‌تاپ، لپ‌تاپ، مانیتور، تلفن‌های هوشمند و تبلت‌های شما به سادگی با قرار گرفتن در نزدیکی سطح Quaze بدون نیاز به سیم‌های نامرتب و مزاحم در همه جا، شارژ می‌شوند. این آینده ای است که Quaze و Maingear در حال تلاش برای تحقق بخشیدن به آن هستند. در واقع فناوری Quaze می تواند هر چیزی را به‌صورت بی سیم متصل کند.

تصور کنید که چقدر پول می تواند پس انداز کند. می تواند نحوه طراحی و ساخت خانه ها را تغییر دهد.

همانطور که روی، بولانجر و سانتوس در طول مصاحبه ویدیویی ما توضیح دادند، تصور کنید، «بنابراین، همانطور که شما گفتید، فناوری ما پیشرو است، زیرا هر سطحی را به منبع انرژی تبدیل می‌کند که می‌تواند برق را به هر تعداد دستگاهی که شما نیاز دارید هدایت کند. بنابراین می‌توانیم یک دیوار، یک میز یا یک پیشخوان را به منبع برق تبدیل کنیم و وسایل را به‌صورت بی‌سیم روی آن جابه‌جا کنیم و تمام انرژی مورد نیازشان را به آنها بدهیم.»

بنابراین اگر دیوارهای خانه شما دارای فناوری تحویل برق بی سیم Quaze هستند، نیازی به پریزها را از بین می برد. تلویزیون شما به دیوار آویزان می شود و به طور خودکار روشن می شود، در حالی که یک لامپ در نزدیکی به طور ایمن روشن می شود. اکنون تصور کنید که سطح آشپزخانه شما دارای فناوری تحویل برق بی سیم Quaze است – امکانات برای ساخت خانه بی پایان است. بعلاوه، در واقع ایمن تر از داشتن پریزهایی است که کودکان خردسال سعی می کنند اشیاء را در آن بچسبانند.

این فناوری همچنین می تواند دفاتر را متحول کند. به جای پریزها در همه جا و زیر کف برای هر سطح ساختمان اداری که معمولاً حاوی مایل ها سیم کشی مسی برای هر پریز است، اکنون سطوحی دارید که از Quaze استفاده می کنند. وقتی از من پرسیدم که آیا فناوری Quaze می‌تواند برق کل خانه شما را تامین کند و از سیم‌کشی مسی کمتری استفاده کند، Boulanger توضیح داد: «خب، در نهایت، ما می‌توانیم کل خانه شما را Quaze کنیم. اما در حال حاضر، ما با میز کار می کنیم. این اولین رویکرد ما خواهد بود. و سپس ما در حال کار برای Quaze دیوار شما هستیم. شما سقف، کف خود را. سپس این خانه تک سیمی شما خواهد بود، جایی که انرژی همه چیز به صورت بی سیم از طریق فناوری ما تامین می شود.”

این آینده‌ای است که Quaze و Maingear سخت تلاش می‌کنند تا در سال آینده، با شروع در عرصه بازی، برای ما به ارمغان بیاورند. بدون اینکه سیم‌ها در همه جا آویزان باشند، میز یا ایستگاه نبرد بازی شما در حین پخش جریانی روی دوربین محکم به نظر می‌رسد.

چرا من در مورد Quaze هیجان زده هستم

پیام اصلی این است که نه Maingear و نه Quaze نمی خواهند مانند بسیاری از شرکت ها، این فناوری را انحصاری کنند. شاید بپرسید چرا؟ زیرا هر دو شرکت معتقدند که این چیزی است که خود نیکولا تسلا از صمیم قلب به آن اعتقاد داشت. فناوری متعلق به مردم است تا زندگی خود را بهبود بخشند و آینده ای بهتر بسازند. فناوری Quaze می تواند هر چیزی را بصورت بی سیم متصل کند.

به نوبه خود، Boulanger و Roy همچنین توضیح دادند که چرا این فناوری ایمن است و اظهار داشتند: «بنابراین اساساً، حتی قبل از انجام نمایش، ما تمام اندازه‌گیری‌های صدور گواهینامه را انجام دادیم تا مطمئن شویم که ایمن است. نحوه تعامل فرکانس های رادیویی با بدن انسان از قبل شناخته شده است و ما تمام این اندازه گیری ها را انجام دادیم. حتی از تلفن همراه هم ایمن تر است. و ما همچنین یک اصل فیزیکی را انتخاب کردیم که می‌توانست انرژی ایمن را برای انسان فراهم کند، از این دستگاه‌های واقعا کوچک با قدرت کوچک گرفته تا دستگاه‌های واقعا بزرگ با قدرت‌های بزرگ، زیرا نمی‌خواهیم فناوری ما فقط برای اسباب‌بازی‌ها باشد. ما می خواهیم همه جای خانه باشد. و برای اینکه بتوانیم این کار را انجام دهیم، باید با انسان‌ها و قدرت بسیار بالا کار کنیم.»

بهترین لپ تاپ 2 در 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *