مقالات

معرفی بهترین لپ تاپ های استوک 15 اینچ

بهترین لپ تاپ های استوک 15 اینچ

ابعاد لپ تاپ عامل مهمی در مورد میزان رضایت استفاده از لپ تاپ است. عوامل زیادی در عملکرد لپ تاپ وجود دارد که تحت تأثیر ابعاد لپ تاپ شما قرار می گیرد دانستن این عوامل به شما در انتخاب بهترین لپ تاپ های استوک 15 اینچ کمک می کند. میزان اندازه صفحه نمایش نیز نقش مهمی در تجربه ای که از لپ تاپ به دست می آورید ایفا می کند. اندازه استاندارد لپ تاپ به شما کمک میکند کیف استانداردی هم داشته باشید. بهترین های خرید لپ تاپ استوک 15 اینچ را ببینید.

اندازه لپ تاپ بر حسب سانتی‌متر را در پایین ببینید

لپ تاپ 10 اینچ 25.40 سانتی‌متر
لپ تاپ 12 اینچ 30.48 سانتی‌متر
لپ تاپ 13 اینچ 33.02 سانتی‌متر
لپ تاپ 14 اینچ 35.56 سانتی‌متر
لپ تاپ 15 اینچ 38.10 سانتی‌متر
لپ تاپ 17 اینچ 43.18 سانتی‌متر

ابعاد یک لپ تاپ چیست؟

ابعاد هر لپ تاپ عرض، عمق و ارتفاع است. شما در هنگام خرید لپ تاپ استوک 15 اینچ باید هواستان را جمع کنید و موقعی که فروشنده لپ تاپ 15 اینچ را به شما پیشنهاد می دهد منظور از این است که صفحه نمایش لپ تاپ اندازه 15 اینچ را دارد. همچنین این اندازه لبه های بدنه لپ تاپ را شامل نمی شود بلکه این اندازه مختص فقط نمایشگر است و لبه ها جزو بدنه لپ تاپ است.

لپ تاپ 15 اینچی یک برادر کوچکتر لپ تاپ 17 اینچی است، لپ تاپ 14 اینچی یک گزینه فوق‌العاده قابل حمل بسیار محبوب است ولی لپ تاپ های 15 اینچی گزینه‌های اقتصادی متوسطی هستند، اگرچه برخی از آنها می‌توانند تا 20 میلیون تومان هم قیمت داشته باشند. آنها ظرفیت ذخیره‌سازی بزرگتر و پردازش بسیار بهتری نسبت به اکثر لپ تاپ های 13 اینچی ارائه می دهند.

آیا لپ تاپ 17 اینچی بزرگتر بخرم؟ در اصل بر روی میز شاید دید وسع تری به شما بدهد و در حین تماشای فیلم و یا اجرای بازی های دلخواه لذت بیشتری با خود به همراه داشته باشیم ولی جنبه های منفی آن که یکی وزن سنگین تر و دیگری حمل و نقل سخت‌تر را به همراه دارد، این موضوع را در کنار افزایش قیمت بیشتر لپ تاپ با صفحه نمایش بزرگ‌تر را با خود بررسی کنید.

خرید لپ تاپ 15 اینچ

بهترین لپ تاپ های استوک 15 اینچ

لپ تاپ 15 اینچی به دلیل عملکرد و قابلیت حمل آن برای بسیاری ارجحیت دارد ، اما صفحه نمایش 15.6 چقدر بزرگ است؟ این یک واقعیت است که ابعاد لپ تاپ از برندی به برند دیگر تغییر می‌کند، حتی اگر اینچ یکسان باشد، این به باریک بودن بدنه لپ تاپ ربط دارد.

ابعاد لپ تاپ عمدتاً بر حسب اینچ اندازه‌گیری می‌شود، اما در صورت نیاز، می‌توانید ابعاد طول و عرض لپ تاپ خود را بر حسب سانتی‌متر یا میلی‌متر دریافت کنید. شایان ذکر است که حتی زمانی که از لپ تاپ های 15 اینچی به این شکل یاد می‌شود، صفحه نمایش آنها معمولاً 15.6 اینچی است.

ابعاد لپ تاپ 15 اینچی به پیکسل؟

پیکسل صفحه نمایش لپ تاپ شما عمدتاً در مورد وضوح صفحه نمایش لپ تاپ شما صحبت می کند. رزولوشن‌ها معمولاً با اندازه صفحه نمایش بهتر می‌شوند و برای صفحه نمایش لپ تاپ هایی با سایز 13.3 اینچ تا 15.6 اینچ، وضوح آنها حدود 1366×768 پیکسل است. برخی ممکن است رزولوشن بهتری مانند 1920×1080 پیکسل داشته باشند، اما برای اکثر لپ تاپ های معمولی در حدود 13 تا 15 اینچ معمول است که با وضوح قبلی مطابقت داشته باشند.

فاکتورهایی مانند اندازه صفحه نمایش لپ تاپ و کیفیت تصویر لپ تاپ را باید در مورد صفحه نمایش لپ تاپ در نظر گرفت که ما بهترین لپ تاپ های 15 اینچ را در پایین آورده ایم.

یکی از لپ تاپ های با کیفیت در اندازه 15 اینچ لپ تاپ مدل 15 G4 می باشد که با وزن حدودی 2 کیلو گرم جزو بهترین لپ تاپ های استوک 15 اینچ است.

یکی دیگر از بهترین لپ تاپ های استوک 15 اینچ برای پیشنهاد به شما را از برند DELL پیشنهاد می کنیم که پردازنده CPU CORE I7-10875H در این لپ تاپ استوک 7550 نمایانگر یک لپ تاپ قدرتمند برای کارهای مهندسی به شمار می آید که جزو بهترین لپ تاپ های استوک 15 اینچ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *