نمایش 1–12 از 16 نتیجه

همه چیز درباره لپ‌تاپ های گیمینگ

همانطور که میدانید ما لپ تاپ ها را بر اساس نیازمان انتخاب می کنیم و زمانی که لپ تاپ را برای بازی و گیم انتخاب میکنیم همه چیز تغییر میکند. یک لپ تاپ های گیمینگ باید بزرگ ، قابل توجه و استثنایی باشد تا کاربر را خشنود سازد. اولین نکته طلایی در هنگام خرید لپ تاپ های گیمینگ نورپردازی RGB است چون صفحه نمایش باید با شکوه و شفاف باشد. قیمت لپ تاپ گیمینگ با توجه به منحصر بفرد بودن قطعات ریز ان از قیمت بالاتری هم برخوردار است، یعنی کسی که دنبال لپ تاپ گیمینگ هست باید هزینه بیشتری هم بپردازد.

جالب است بدانید که لپ تاپ های استوک را بر اساس کاربردی که دارند می توان به چندین دسته تقسیم کرد نظیر دانشجویی، مالتی‌مدیا، تجاری، حرفه‌ای و گیمینگ که کاربران با توجه به نیازشان از میان این لپ تاپ ها انتخاب خود را انجام می دهند. به عنوان نمونه لپ تاپ های گیمینگ دارای قطعاتی به نسبت سر سخت‌تر و قدرتمند تر هستند چون باید از پس سرعت و پردازش بالا و اجرای سریع دستورها در کسری از ثانیه بر بیاید و معمولا این افراد قید وزن و طراحی زیبا را می زنند ولی در مقابل لپ تاپ دانشجویی به واسطه جابجایی زیاد دانش اموختگان دوست دارند که لپ تاپ وزنی به نسبت کمتری داشته باشد و تایپ کردن با ان راحت تر باشد و شارژ دهی بیشتری را بتواند تحمل کند.

از انجایی که بازی های کامپیوتری طرفداران خاصی دارد و این افراد وابسته به این بازی های پر سرعت و پر جنب و جوش شده اند شرکت ها برای اینکه از این قافله عقب نمانند دست به تولید لپ تاپ های گیمینگ زده اند تا بتوانند طیف دیگری از کاربران بیشتر را نیز در بر بگیرند. این شرکت هایی که لپ تاپ های گیمینگ را تولید میکنند برای خود نام هایی انتخاب کرده اند که کمپانی hp با نام omen و کمپانی asus با نام rog و کمپانی dell با نام inspiron لپ تاپ های بازی را برای خود انتخاب کرده اند. سری لپ تاپ های گیمینگ قدرت اجرای بازی های پر طرفدار و بازی های سنگین را دارند و با نهایت کیفیت تصویر محتوای بازی را به نمایش در می اورند و با اجرای بازی های دو نفره و گروهی لذت والایی را برای کاربر به جای خواهد گذاشت. اگر به بازی کردن علاقه دارید و قصد خرید لپ تاپ گیمینگ را دارید از سری لپ تاپ هایی که در بالا به ان اشاره کردیم ، با توجه به نیاز و هزینه مورد نظرتان انتخاب کنید

لپ تاپ های گیمینگ

دلیل متمایز بودن لپ تاپ های گیمینگ

در همان لحظه اول قیمت لپ تاپ های گیمینگ احساس می شود که این قیمت این سری لپ تاپ هایی که برای بازی انتخاب می شوند از قیمت بالاتری برخوردار است که معمولا افرادی که به بازی کردن علاقه دارند این قیمت بالاتر را به جان می خرند.

گرافیک اختصاصی بالا : مغز متفکر یک لپ تاپ CPU آن است. برند nvidia معمولا برای لپ تاپ های گیمینگ انتخاب کمی شود چون از قدرت بالاتری برخوردار است.
سیستم خنک‌کننده : گرما برای لپ تاپ ها بسیار خطرناک است به‌خصوص اگر لپ تاپ گیمینگ باشد که دیگر با توجه به قدرت کارکرد بیشتر پردازنده و قطعات ان باید از سیستم خنک‌کننده به نسبت قوی تری استفاده شده باشد.
رم: شاید گفت که مهمترین بخش یک لپ تاپ سرعت ان است و لپ تاپ گیمینگ باید سرعت و رم بهتر را داشته باشد
باتری: در مورد باتری در لپ تاپ ها توصیه می شود که در حین بازی به‌صورت مستقیم به شارژ متصل باشد بهتر است.
رزولوشن بالا: بازی کردن با افت کیفیت تصویر اصلا معنایی ندارد زیرا کاربر همان چیزی که در عالم واقعیت است را بر روی نمایشگر مشاهده کند که معمولا این مورد در لپ تاپ های بازی به خوبی رعایت شده است البته ناگفته نماند که ما نباید کیفیت تصویر را فدای سرعت لپ تاپ کنیم.