مقالات

نقاط ضعف لپ تاپ MacBook Air M2

نقاط ضعف لپ تاپ MacBook Air M2

MacBook Air M2 یک دستگاه به طور جدی زیر نظر کاربران برای خرید است، اما اکنون طبق بررسی های موشکافانه ای که انجام پذیرفته، یک مشکل عملکرد بزرگ توسط چندین کاربر پیدا شده است. نقاط ضعف لپ تاپ MacBook Air M2 را با هم بررسی میکنیم. برای دیدن سایر لپ تاپ مک بوک اپل کلیک کنید.

گرایش های دیجیتال چندین بررسی از وب‌سایت‌های فناوری و تأثیرگذاران جمع‌آوری کرد که به لپ‌تاپ جدید اپل با مشکل حرارتی بالا اشاره کردند. این تأثیری بر کارهای روزمره ندارد، اما زمانی که از MacBook Air M2 برای کارهای فشرده تر مانند پردازش عکس یا ویدیو استفاده می کنید، می تواند مؤثر باشد.

محصولات مشابه: لپ تاپ استوک

نقاط ضعف لپ تاپ MacBook Air M2

در نتیجه، ممکن است برای مدت طولانی تمام عملکردی را که از یک تراشه M2 انتظار دارید، دریافت نکنید. اگر بخواهید یک ویدیوی سنگین را با سرعت رندر کنید، ممکن است دردسرساز باشد.

بخشی از چیزی که MacBook Air M2 را بسیار باریک کرده است این است که هیچ فن خنک‌کننده ای برای انتقال گرما از تراشه Apple M2 ندارد. در نتیجه، هنگامی که تراشه در طول کار عادی گرم می شود، مک بوک ایر جدید عملکرد آن را محدود می کند تا از آسیب به قطعات جلوگیری کند، درست مانند بسیاری از رایانه ها، تبلت ها و تلفن های دیگر.

لپ تاپ MacBook Air M2

ما متوجه شدیم که به راحتی با تعداد زیادی از ویندوزهای کروم به علاوه برخی ویرایش های فتوشاپ برخورد می شود. اما در تست ویرایش ویدیوی Handbrake ما، MacBook Air M2 کمی بیش از یک دقیقه کندتر از MacBook Pro M2 بود که از همان تراشه استفاده می کند اما دارای فن های خنک‌کننده است.

با وجود این، MacBook Pro M2 به سختی توصیه می شود. طراحی هنوز همان چیزی است که اپل برای مک‌بوک‌ها در بهترین بخش یک دهه از آن استفاده می‌کرد، نه ظاهر جدید مربع‌تر و بریدگی مک‌بوک ایر M2. به‌علاوه، مانند مک‌بوک ایر M2، مشخص شده است که این دستگاه نیز دارای یک مشکل بزرگ درگیری حرارتی است، در حالی که راه‌اندازی SSD جدید اپل به این معنی است که مک‌بوک ایر M2 و مک‌بوک پرو M2 نسبت به مک‌بوک‌های قبلی کندتر در خواندن و نوشتن داده‌ها هستند.

لپ تاپ MacBook Air M2

با در نظر گرفتن تمام این موارد، آیا باید از مک بوک ایر M2 اجتناب کنید؟ خب نه. برای محاسبات روزمره باید بیش از حد کار و فراتر از آن باشد بلکه برای دیدن لپ تاپ استوک برای حسابداری می توانید برترین ها را ببینید.

تنها افرادی که به عملکرد پایدار در مدت زمان طولانی نیاز دارند، احتمالاً باید یک مک بوک جایگزین را در نظر بگیرند. در این صورت، پله بعدی شما از نردبان مک بوک، یک مک بوک پرو 14 اینچی 2021 خواهد بود. این عملکرد عالی در سراسر جهان و چندین ارتقاء دیگر مانند نمایشگر مینی LED 120 هرتزی ارائه می دهد. اما هزینه آن بسیار بیشتر است و از 2000 دلار شروع می شود. شما باید یک تصمیم سخت بگیرید که آیا عملکرد اضافی ارزش آن پول را دارد یا خیر. یا ببینید آیا یکی از بهترین لپ‌تاپ‌های ویندوزی آنچه را که به دنبال آن هستید ارائه می‌کند یا خیر.

نقاط ضعف لپ تاپ MacBook Air M2 را با هم بررسی کردیم. مک بوک ایر M2 از امروز به فروش می رسد، اگرچه می توانید انتظار داشته باشید که برای برخی از مدل ها از قبل یک ماه یا بیشتر صبر کنید و به فروشگاه اپل مراجعه کنید. اگر می‌خواهید بهترین معاملات و سریع‌ترین زمان ارسال را داشته باشید، می‌توانید نحوه خرید MacBook Air M2 را در راهنمای مفید ما بررسی کنید.

نقاط ضعف لپ تاپ MacBook Air M2 را با هم در سایت رایان مارکت بررسی کردیم.

1 دیدگاه در “نقاط ضعف لپ تاپ MacBook Air M2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *