مقالات

به روز رسانی ویندوز 11 نوار وظیفه را بهبود می بخشد

به روز رسانی ویندوز 11 نوار وظیفه را بهبود می بخشد

مایکروسافت شروع به انتشار تعدادی به روز رسانی رابط کاربری جدید برای Windows Insiders کرده است. یکی از ویژگی های جدید برای کسانی که در محدودیت های نوار وظیفه خود هستند بسیار مفید است.

در ویندوز 11 بیلد 22622.440 مایکروسافت نوار وظیفه پر شده را باز می گرداند. این یک نوار اضافی برای برنامه هایی که دیگر در نوار وظیفه معمولی قرار نمی گیرند به ارمغان می آورد. وقتی نوار وظیفه معمولی به محدودیت برنامه‌ها برسد، نوار وظیفه به‌طور خودکار به حالت سرریز تغییر می‌کند. از طریق دکمه نوار وظیفه خودش (با سه نقطه) می توان به نوار وظیفه سرریز رسید.

بهترین لپ تاپ ویندوز 2022 را نیز مشاهده کنید.

به روز رسانی ویندوز 11 نوار وظیفه را بهبود می بخشد

مایکروسافت می‌گوید که این ویژگی را به برخی از کاربران بتا ارائه می‌کند، اگرچه قصد دارد “بازخوردها را زیر نظر بگیرد و ببیند قبل از اینکه برای همه در دسترس باشد” (به عنوان مثال، همه کاربران بتا) چگونه پیش می‌رود.

به روز رسانی ویندوز 11

بیلد 22622.440 نیز پویایی بیشتری را به دکمه ویجت‌ها می‌آورد و اخبار ورزشی و مالی را در کنار به‌روزرسانی‌های آب‌وهوای از قبل موجود قرار می‌دهد. منوی کشویی برنامه ها برای باز کردن فایل ها نیز به روز شده است، اکنون با حالت روشن و تاریک. مورد دوم را در عمل در زیر مشاهده کنید

به روز رسانی ویندوز 11

علاوه بر این، تنظیمات اکنون برای مدیریت برنامه‌هایی که قبلاً فقط از طریق کنترل پنل قابل تنظیم بودند، پشتیبانی می‌شوند. مایکروسافت مشخص می کند که این شامل حذف برنامه هایی است که وابستگی های متقابل دارند (مانند برنامه های بازی که در Steam اجرا می شوند).

بهترین لپ تاپ های فوق قابل را در اینجا تماشا کنید.

همچنین در به روز رسانی تعدادی اصلاح برای Windows Explorer و یک وصله برای جلوگیری از خرابی هنگام اتصال و جدا کردن مانیتورهای اضافی وجود دارد. برای لیست کامل ویژگی‌ها، به‌روزرسانی‌ها و اصلاحات جدید، که در اواخر امسال به طور کامل برای ویندوز 11 منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.