مقالات

به روز رسانی ویندوز 11 نوار وظیفه را بهبود می بخشد

به روز رسانی ویندوز 11

مایکروسافت شروع به انتشار تعدادی به روز رسانی رابط کاربری جدید برای Windows Insiders کرده است. یکی از ویژگی های جدید برای کسانی که در محدودیت های نوار وظیفه خود هستند بسیار مفید است.

در ویندوز 11 بیلد 22622.440 مایکروسافت نوار وظیفه پر شده را باز می گرداند. این یک نوار اضافی برای برنامه هایی که دیگر در نوار وظیفه معمولی قرار نمی گیرند به ارمغان می آورد. وقتی نوار وظیفه معمولی به محدودیت برنامه‌ها برسد، نوار وظیفه به‌طور خودکار به حالت سرریز تغییر می‌کند. از طریق دکمه نوار وظیفه خودش (با سه نقطه) می توان به نوار وظیفه سرریز رسید.

مقاله مرتبط: بهترین تبلت ها برای کودکان در سال 2022

به روز رسانی ویندوز 11 نوار وظیفه را بهبود می بخشد

مایکروسافت می‌گوید که این ویژگی را به برخی از کاربران بتا ارائه می‌کند، اگرچه قصد دارد “بازخوردها را زیر نظر بگیرد و ببیند قبل از اینکه برای همه در دسترس باشد” (به عنوان مثال، همه کاربران بتا) چگونه پیش می‌رود.

به روز رسانی ویندوز 11

بیلد 22622.440 نیز پویایی بیشتری را به دکمه ویجت‌ها می‌آورد و اخبار ورزشی و مالی را در کنار به‌روزرسانی‌های آب‌وهوای از قبل موجود قرار می‌دهد. منوی کشویی برنامه ها برای باز کردن فایل ها نیز به روز شده است، اکنون با حالت روشن و تاریک. مورد دوم را در عمل در زیر مشاهده کنید

به روز رسانی ویندوز 11 جدید

علاوه بر این، تنظیمات اکنون برای مدیریت برنامه‌هایی که قبلاً فقط از طریق کنترل پنل قابل تنظیم بودند، پشتیبانی می‌شوند. مایکروسافت مشخص می کند که این شامل حذف برنامه هایی است که وابستگی های متقابل دارند (مانند برنامه های بازی که در Steam اجرا می شوند).

در لپ تاپ برای ترید نصب ویندوز 11 شاید بیشتر مورد نیاز باشد.

همچنین در به روز رسانی تعدادی اصلاح برای Windows Explorer و یک وصله برای جلوگیری از خرابی هنگام اتصال و جدا کردن مانیتورهای اضافی وجود دارد. برای لیست کامل ویژگی‌ها، به‌روزرسانی‌ها و اصلاحات جدید، که در اواخر امسال به طور کامل برای ویندوز 11 منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *