مقالات

ویندوز 12 قرار است در سال 2024 راه‌اندازی شود

ویندوز 12 قرار است در سال 2024

آیا ویندوز 12 قرار است در سال 2024 راه‌اندازی شود؟ مایکروسافت اعلام کرده بود که قصد دارد سالانه یک به‌روزرسانی ویژگی جدید را برای سیستم عامل اصلی رایانه شخصی خود منتشر کند، که می‌توانست به این معنی باشد که ویندوز 12 می‌تواند به زودی در سال 2023 وارد شود. با این حال، طبق آخرین گزارش‌ها، غول ردموند مجبور به لغو این برنامه‌ها شده است، در نتیجه ارتقاء اصلی را به سال 2024 باز می گرداند و در عوض ویژگی های جدیدی از طریق یک ابتکار جدید و مستقل از به روز رسانی وارد می شود.

اکثریت لپ تاپ استوک core i7 ویندوز جدید را پشتیبانی می کنند.

ویندوز 12 قرار است در سال 2024 راه‌اندازی شود

جدیدترین نسخه ممکن ویندوز 11 با نام 22H2 (یا Sun Valley 2) شناخته می‌شود، با یک جانشین (با نام مناسب Sun Valley 3) که در سال 2023 دنبال می‌شود. مطابق با هدف جدید غول ردموند که به‌صورت عمومی اعلام شده است، 1 به‌روزرسانی ویژگی در هر سال، پیش بینی شده است که به عنوان یک ارتقاء کامل به نسخه 12 ظاهر شود. با این حال، یک نشت جدید در مورد این موضوع ادعا می کند که این ایده در آب مرده است.

طبق منابع WindowsCentral، مایکروسافت از هدف خود برای افزایش دفعات به روزرسانی به 1 بار در سال در حال حاضر کوتاهی کرده است، و در نتیجه آرزوهای خود را به چرخه 3 ساله تغییر داده است. بر این اساس، همانطور که ویندوز 11 در سال 2021 راه‌اندازی شد، این اولین ارتقاء اصلی آن را به سال 2024 بازگرداند.

جمع‌آوری شده توسط فروشگاه اینترنتی رایان مارکت

ویندوز 12

با این وجود، مایکروسافت همچنان می‌تواند ویژگی‌های جدید و احتمالاً بیشتر ویندوز 12 را به صورت منظم‌تر ارائه کند. ظاهراً این کار از طریق یک مسیر جایگزین جدید به نام Moments انجام خواهد شد که قبلاً با فشار دادن دکمه آب و هوای جدید در نوار وظیفه موجود در جدیدترین به‌روزرسانی‌های ویندوز 11 شناخته شده است.

بر این اساس، ویندوز 12 قرار است در سال 2024 راه‌اندازی شود و هر گونه اضافه شدن جدید به سیستم عامل ممکن است در آینده نزدیک بیشتر شبیه کاهش ویژگی ها باشد تا به روز رسانی، حداقل تا زمانی که ویندوز 12 در نهایت در 2 سال آینده یا بیشتر از راه برسد.

اگر به دنبال جدیدترین ها هستید توصیه می کنیم خرید لپ تاپ دانش آموزی را فراموش نکنید.

1 دیدگاه در “ویندوز 12 قرار است در سال 2024 راه‌اندازی شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *