مقالات

Xiaoxin Pad Pro 2022 با رنگ های متعدد و صفحه نمایش OLED

Xiaoxin Pad Pro 2022 با رنگ های متعدد و صفحه نمایش OLED

لنوو به‌تازگی رسماً افشاگری‌ها را تأیید کرده است که به عرضه قریب‌الوقوع Xiaoxin Pad Pro 2022 اشاره می‌کند، صفحه‌ نمایشی که در طیف وسیعی از گزینه‌های پایانی به رنگارنگی صفحه نمایش 120 هرتزی AMOLED آن عرضه می‌شود. بدنه فلزی آن 7 میلی‌متر عمق دارد و بلندگوهای تنظیم شده توسط JBL را در خود جای داده است. Xiaoxin Pad Pro 2022 با رنگ های متعدد و صفحه نمایش OLED به تازگی عرضه خواهد شد در ضمن این لپ تاپ از برترین های لپ تاپ استوک لمسی می باشد.

Xiaoxin Pad Pro 2022 با رنگ های متعدد و صفحه نمایش OLED

Lenovo شروع به دست زدن به نسخه شایعه شده 2022 Xiaoxin Pad Pro خود کرده است. OEM قبلاً کاملاً روشن کرده است که این نوع برای کسانی است که ممکن است در غیر این صورت تمایل به خرید آی‌پدهای سطح پایه با طراحی به روز شده داشته باشند که در رنگ‌هایی مانند Green Plume، Amber و Smoky Haze می‌آیند.

Pad Pro 2022 همچنین دارای روکش هایی خواهد بود که به گفته لنوو،” PMMA “(…پلی متیل متاکریلات؟ که می تواند جدید باشد) و چرم گیاهی را برای جلوه ای دو رنگ ترکیب می کند. علی‌رغم این لمس‌های تاکید بر” سرزندگی “، تخته سنگ آتی دارای مشخصات صفحه‌نمایش مشابه با برادر Pad Pro 12.6 خود خواهد بود.

لپ تاپ استوک 13 اینچ را در اینجا می توانید ببینید.

رنگ های متعدد Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2022

کمپانیای لنوو تا کنون از پنل 2.5K از نظر رنگ 10 بیتی، کاهش نور 1920 هرتز PWM و حفاظت از چشم TÜV خود را به نمایش گذاشته است. طول مورب آن در جدیدترین تبلت سری Xiaoxin 11.2 اینچ خواهد بود، اگرچه OEM هنوز مشخصات مربوط بیشتر، شامل اندازه باتری را اعلام نکرده است.

با توجه به این نکته، در حال حاضر اعتقاد بر این است که این laptop دارای گزینه ای از پلتفرم MediaTek Kompanio 1300T و همچنین Snapdragon 870 نسخه قبلی خود است. لنوو هنوز تاریخ عرضه Xiaoxin Pad Pro 2022 را اعلام نکرده است. امیدواریم که آن و طرح قیمتی بالقوه جالبی که ممکن است در آن وجود داشته باشد خیلی دور نباشد.

امیدوارم از مقاله Xiaoxin Pad Pro 2022 با رنگ های متعدد و صفحه نمایش OLED که توسط فروشگاه رایان مارکت جمع‌آوری شد راضی بوده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *