نمایش دادن همه 7 نتیجه

لپ تاپ مک بوک اپل

اگر به طراحی مناسب و شیک و همچنین قطعات سخت‌افزار قدرتمند که دو خاصیت بسیار مهم هستند و در کنار این دو خسیسه مهم، شارژدهی بالا را برای لپ تاپ استوک هایتان در نظر گرفته اید حتما به سراغ لپ تاپ مک بوک Apple برید که از انتخاب خوب رضایت کامل را به دنبال خواهید داشت که فراتر از آن چیزی که تصور میکنید میتواند برای شما دستورالعمل های شما را انجام دهد چون به حقیقت فرمانبردار خوبی است و کارهایتان را بدون کوچکترین خطا بر روی صفحه نمایش و بلندگوها به گوش و سمع شما می رساند. همچنین لپ تاپ های مک بوک اپل به هیچ وجه ویروس نمی گیرند چون دارای سیستم عامل بسیار قوی هستند. یکی از این انتخاب های درست لپ‌تاپ‌های اپل از سری مک‌ بوک پرو ۱۳ اینچ می باشد که می توانید آن را انتخاب کنید. همچنین دیگری مک‌ بوک پرو ۱۵ اینچ است یا مک‌ بوک‌ ایر (MacBook Air) که مشخصات فنی بالای آن و همچنین کارایی منحصر بفرد ان در کنار سبک بودن بی نظیر که مشخصه بارز محصولات اپل هستند را انتخاب خود قرار دهید و با اطمینان خاطر از برند Apple استفاده کنید.

مشخصات لپ تاپ مک بوک Apple

مدل‌های آن را با پردازنده و حافظه رم و حافظه‌های ذخیره‌سازی همچنین اندازه صفحه نمایش آن می توانید مقایسه کنید و بسته به کار مورد نظر خود میتوانید لپ تاپ مک بوک Apple مورد کار خود را انتخاب کنید. برای آشنایی بیشتر با لپ تاپ مک بوک Apple میتوانید آن ها را به سه دسته مهم تقسیم بندی کنید که کمک خواهد کرد که شما هم انتخاب اصلح را داشته باشید. یکی از این دسته اساسی مک‌بوک پرو ۱۳ اینچ نامیده میشود که همانگونه که مشخص است صفحه نمایش آن 13 اینچ می باشد و وزن آن هم به 1.4 کیلوگرم می باشد که فوق‌العاده مورد توجه است، دیگری مک‌بوک پرو ۱۵ اینچ نامیده می شود که دارای نمایشگر به نسبت بزرگتر برای دید وسیع تر و لذت بردن بیشتر در حین کار و بازی کردن به چشم می آید و در آخر هم مک بوک ایر است. برای آشنایی بیشتر به معرفی این سه دسته می پردازیم مک‌بوک‌ پرو‌ ۱۳ اینچ با قابلیت شارژدهی در سطح بالا و با وزنی بسیار و فوق‌العاده سبک بشمار می آید که دارای قدرت پردازش بالا برای کارهای حرفه ای می باشد. ولی اگر کاری که با لپ تاپ انجام می دهید بسیار حرفه ای تر و پردازشگر از این قوی تری نیاز داشتید به سراغ 15 اینچ و 16 اینچ ان بروید که دارای پردازشگر قوی تری است. بوک ایر اولترابوک نیز برای کارهای ساده‌تر و کارهایی در سطح پایین و خانگی هستند که برای کارهای روزمره بسیار مورد توجه قرار می گیرد که در این میان وزن این دسته به 1.29 کیلوگرم میرسد که بسیار وزن ایده آلی است برای آن دسته از افرادی که از جابجایی لپ تاپ اپل نهایت استفاده را میکنند و همچنین دارای تاچ آیدی هستند.
این سری دارای سیستم‌عامل macOS می باشند که یک نکته ای بسیار مهم و اساسی در این مورد این است که باید نسخه ای مرتبط با دستگاه را بر روی آن نصب کنید تا انجام وظیفه بکند.برای خرید به رایان مارکت مراجعه کنید.