درباره ما

امروزه با توجه به کاهش نرخ ریال کشورمان خرید لپ تاپ استوک و کالاهای اساسی استوک از اهمیت بالایی برخوردار است. در این بین یکسری مردم به دنبال لپ تاپ های به نسبت ضعیت اما نو می روند و یک سری هم دنبال لپ تاپ های دست دوم که هر دو این نوع خرید ها رضایت بخشی کمتری را به دنبال دارد و ما با لپ تاپ های استوک اروپایی با جنس اصلی و مرغوب که روانه بازار کرده ایم توانسته ایم با امکانات بالاتر و قدرت بیشتر و دوام و محکمی بیشتر لپ تاپ های استوک توانسته ایم نظر بسیاری از مردم را به خودمان جلب کنیم و این سیل عظیم از رضایت کاربر نشان از مرغوبیت کالا را داردبا ما همراه باشید تا درباره ما بیشتر اطلاعات داشته باشید.

فروشگاه رایان مارکت

ما در فروشگاه رایان مارکت بانه با بیش از 9 سال سابقه‌ی فعالیت در حوزه‌ی رایانه و فناوری رایانه‌ محور، با توجه بع وضعیت کشورمان و شرایط سخت زندگی، پس بررسی شرایط داخلی ایران، تصمیم گرفتیم با هدف برطرف کردن نیاز های اساسی مردم، محصولات الکترونیکی، علی‌الخصوص وسایل وارداتی (استوک) و آکبند، به عرضه لپ تاپ های استوک اروپایی پرداختیم که برای مصارف شخصی، ارگانها و نهادهای دولتی، قدم بگذاریم. با این تصمیم بزرگ در راستای خدمت گذاری به مردم، فروشگاه اینترنتی رایان مارکت در شهرستان بانه تاسیس شد.

نکته بسیار مهم پیش از خرید

به شما تبریک می گویم که تصمیم درست بر خرید لپ تاپ استوک اصلی و پرچم دار گرفته اید. سوالی که دائم به سوی از ما پرسیده میشود این است که وضعیت ظاهری لپ تاپ به چه شکل است.به همین خاطر ما لپ تاپ ها را به چند گرید دسته بندی میکنیم تا با خیال راحت تر خرید کنید.

در ضمن نام هر لپ تاپ را که قصد خرید دارید برای ما بفرستید تا عکس و فیلم لحظه ای از لپ تاپ را برای شما ارسال کنیم.

نمونه تصویر لپ تاپ گرید ++A

تصویر لپ تاپ گرید ++A

نمونه تصویر لپ تاپ گرید +A

نمونه تصویر لپ تاپ گرید +A

نمونه تصویر لپ تاپ گرید A

نمونه تصویر لپ تاپ گرید A