نمایش 1–12 از 40 نتیجه

لپ تاپ استوک Core i7

به عملکرد ترکیبی سلام کنید. خرید لپ تاپ استوک core i7 معماری جدید پیشگامانه ما برای نسل بعدی بازی ها انجام می پذیرد. انتخاب هسته مناسب برای کار برای تقسیم حجم کار چندوظیفگی است که تامل در انتخاب نوع پردازنده لپ تاپ استوک را چند برابر می کند.

پخش اهنگ، ضبط، مرور، ویرایش، گاهی اوقات همه در یک زمان اجرا خواهند شد و این پردازند i7 است که از عهده اجرای همزمان این موارد بر می آید. قیمت لپ تاپ استوک core i7 ارزان نیست ولی از  ارزش خرید بالایی برخوردار است که در عین حال در زمان اجرا خوب عمل میکند.

از زمانی که اینتل پردازنده Core i7 را در سال 2009 معرفی کرد و چندین برند معروف در دنیا پردازنده core i7 را در لپ تاپ ها گنجاندن سرعت و چندوظیفگی نیز افزایش یافت.

انواع لپ تاپ استوک core i7

قیمت لپ تاپ استوک Core i7 ارزش خرید دارد زیرا به شما امکان می دهد به برنامه ها و بازی هایی دسترسی داشته باشید که سخت‌افزار و نرم‌افزار بسیار سخت گیر هستند. این به شما امکان می دهد بدون نگرانی در مورد کند شدن دستگاه کار و بازی کنید.

قیمت لپ تاپ استوک با پردازنده Core i7 را در این صفحه می توانید ببینید، ارزش خرید دارد زیرا به شما این امکان می دهد به برنامه ها و بازی هایی دسترسی داشته باشید که سخت‌افزار و نرم‌افزار بسیار سخت گیر هستند.

خانواده لپ تاپ استوک که در اصل به عنوان یک قطعه همه‌کاره طراحی شده است، چیزهای بیشتری از بازی کردن ساده دارد. هر لپ تاپی که از پردازنده core i7 بهره گرفته باشد به عنوان یک لپ تاپ با کارایی بالا لقب داده می شود. یکی از بهترین لپ تاپ ها برای همه کاری خواهد بود، به خصوص اگر گرافیک‌های سطح بالایی در آن وجود داشته باشد. پردازنده نسل هشتم اینتل Core i7 بهترین چیزی است که می توانید برای تکمیل سریع و کارآمد پروژه ها داشته باشید و چندین برنامه کاربردی چند وظیفه ای را به خوبی مدیریت می کند. از آنجایی که خرید لپ تاپ استوک Core i7 بازی برای انجام کارهای مختلف پس از واگذاری به رایانه‌های رومیزی مجهزتر می‌شوند، به‌عنوان پل ارتباطی بین عملکرد مورد نظر شما و قابلیت حمل و نقلی که کار با لپ تاپ را ارزشمند می‌کند، عمل می‌کنند.

همانطور که می‌دانید لپ تاپ استوک i7 زیر مجموعه لپ تاپ استوک اینتل است.

بهترین لپ تاپ استوک core i7

بهترین لپ تاپ استوک با پردازنده core i7 مطمئناً یک لپ‌تاپ چشمگیر است که عملکرد قدرتمند را با تصاویری شگفت‌انگیز ترکیب می‌کند. این پردازنده Core-i7 اینتل شامل پردازنده‌های سریعی است که برای برنامه‌ها و بازی‌های سخت‌تر نیز مناسب هستند. از سال 2017، اینتل سری های Core i9 اینتل را نیز برای علاقه مندان ارائه کرده است، که معمولاً دارای هسته های CPU بیشتر و فرکانس ساعت بالاتر نسبت به پردازنده های Core i7 اینتل هستند. با این حال، خرید لپ تاپ استوک Core i7 اینتل در حال حاضر به اندازه کافی برای اکثر کاربران سریع هستند.

لپ تاپ استوک core i7 اچ پی

انواع پردازنده که با K یا KF مشخص شده اند یک ضریب رایگان دارند و می توان آنها را اورکلاک کرد. علاوه بر این، از سال 2019 انواع F نیز وجود دارد که بدون کارت گرافیک داخلی عرضه می شوند و به همین دلیل قیمتشان کاهش می یابد. از آنجایی که بسیاری از کامپیوترهای رده بالا به هر حال دارای کارت گرافیک اختصاصی هستند و بنابراین نیازی به کارت گرافیک داخلی پردازنده ندارند، می تواند ارزش خرید یک نوع F را داشته باشد که در این بین لپ تاپ استوک core i7 اچ پی در تعداد بالا و تنوع گوناگون وجود دارد.

لپ تاپ استوک core i7 دل

هسته های E مبتنی بر توسعه بیشتر هسته های اتم اینتل هستند. آنها کوچکتر از هسته های P هستند، اما بسیار کارآمدتر هستند که در لیست قیمت لپ تاپ استوک core i7 دل دیده می شود. آنها به عنوان مثال از وظایف پس زمینه مراقبت می کنند، اما همچنین می توانند به موازات هسته های P در کارهای محاسباتی بزرگتر کار کنند.

لپ تاپ استوک core i7 لنوو

پردازنده تا حد زیادی تعیین می کند که با رایانه چه کاری می توانید انجام دهید. آیا برای تحصیل یا کار خود باید ویدیوهای زیادی را ویرایش کنید؟ اگر پردازنده شما به اندازه کافی قدرتمند نباشد، انجام آن تقریبا غیرممکن است. بنابراین قبل از خرید لپ تاپ استوک Core i7 کارهایی که قرار است با لپ تاپ انجام پذیرد را معیین کنید و بعدا به انتخاب نوع پردازنده بروید که در بین بهترین آن ها پردازنده core i7 هست که طیف وسیعی از لپ تاپ های امروزی از این تراشه استفاده می کنند که لپ تاپ های لنوو نیز از این قاعده مستثنی نیست.

لپ تاپ استوک core i7 سرفیس

اکثریت قریب به اتفاق لپ تاپ ها دارای پردازنده Intel Core i7 هستند. این سری از 4 نوع پردازنده مختلف تشکیل شده است: Intel Core i3، Intel Core i5، Intel Core i7 و Intel Core i9

خرید لپ تاپ استوک Core i7 : این پردازنده در حال حاضر بهترین عملکرد را برای بازی و ویرایش عکس ارائه می دهد. علاوه بر این از لپ تاپ های دارای این پردازنده می توان برای ویرایش ویدئو و کارهای محاسباتی سنگین در حد متوسط به بالا نیز استفاده کرد.

بهترین های لپ تاپ استوک برای حسابداری را می توان در این پردازنده i7 پیدا کرد.

قیمت لپ تاپ استوک core i7

بسته به سال تولید پردازنده قیمت لپ تاپ استوک core i7 تغییر می کند، مثلا پردازنده نسل 7 با پردازنده نسل 11 مسلما اختلاف قیمت زیادی دارد درنتیجه نمی توان مستقیم روی پردازنده قیمت گذاشت. قیمت لپ تاپ استوک core i7 در فروشگاه رایان مارکت بسیار ارزان است.

خرید لپ تاپ استوک core i7

بعد از مشخص کردن نیاز خود خرید لپ تاپ استوک core i7 مناسب به شدت توصیه می شود زیرا پردازنده ای است که از قدرت فوق‌العاده ای برخوردار است و با سرعت خود و قدرت خود می تواند رضایت کاربران را ایجاد کند. در خرید پردازنده برای لپ تاپ دقت را به خرج دهید زیرا بعدا نمی توانید آن را تعویض کنید.