نمایش 1–12 از 29 نتیجه

لپ تاپ استوک لنوو

از هر لحاظ بگوییم نمی توانیم از دوام عمر لپ تاپ استوک Lenovo بگذریم و شرکت لنوو اخیرا بجز لپ تاپ دست به تولید تبلت نیز کرده است و باید به این نکته اشاره کنیم که در عین حقیقت لپ تاپ استوک Lenovo نیز دست کمی از برند های بالاتر و مشابه آن مانند DELL و HP ندارد و سایه به سایه ی همدیگر این سه برند جهانی در حال حرکت و رقابت بسیار سرسختانه ای می باشند و ناگفته نماند که در میان این لپ تاپ استوک اروپایی انتخاب بسیار سخت خواهد بود ولی با سلیقه ای متفاوت کاربران و انتخاب گسترده تا حدی انتخاب را راحتتر کرده اند که هر کاربری با توجه به سلیقه و طراحی و حرفه ای که انجام می دهد متفاوت می باشد.

مقایسه لپ تاپ استوک Lenovo با سایر برندها

در این میان شرکت لنوو باید با شرکتهای مانند Dell, HP, apple, Asus, Acer, Toshiba و… رقابت کند در نتیجه کار سختی دارد که در این میان نیز در بسیاری از موارد موفق نیز عمل کرده است و از اگر هم اندازه و یک کیفیت را هم داشته باشند باز شرکت بزرگ لنوو در طراحی آن جبران این تفاوت را کرده و دل مشتریان را ربوده است، البته ناگفته نماند که این مورد بسته به سلیقه مشتری متفاوت می باشد. و در کنار این ویژگی ها باید عرض کنیم که به لطف پلی کربنات بکار رفته در بدنه لپ تاپ استوک Lenovo جنس سبکتری نسبت به سایر مدل های مشابه حتی DELL می باشند اما این مورد بستگی به مدل دقیق آن دارد.

عمر و دوام لپ تاپ استوک Lenovo

ما در طول زمان لپ تاپ های فراوانی را از جنس لنوو به فروش رسانده ایم و خوشبختانه در مورد طول عمر و دوام این برند تمام مشتریانمان رضایت کامل را دارند. معمولا لپ تاپ هایی که وارداتی هستند و وارد ایران می شوند از جنس لنوو می باشند و از خانواده Thinkpad میباشند یعنی در اصل برای مراکز مهندسی و سازمان های دولتی تولید شده اند که لپ تاپ بدون خاموشی و مداوم روشن باشند مشکلی برایشان پیش نمی آید. لپ تاپ های لنوو استوک استانداردهایی مانند پاشش آب، امواج الکترومغناطیسی، غبار، گرما، ارتعاش، سقوط، ضربه و… را گذرانده اند که فروشگاه رایان مارکت در این مورد پیشنهاد میکند که اگر در میان لپ تاپ های لنوو خانگی و مهندسی شک دارید با توجه به اینکه لپ تاپ های مهندسی از مادربرد و قطعات قوی تری بکار رفته است حتما لپ تاپ lenovo مهندسی را به شما عزیزان پیشنهاد می دهیم.
مثلا سیستم خنک‌کننده این سری لپ تاپ های Thinkpad کمی بزرگتر با قطعه هیت سینک بزرگتر و فن قوی تر است و کمتر کسی به پد خنک‌کننده(coolpad) محتاج خواهد شد.

ویژگی های لپ تاپ استوک Lenovo

بدنه ای مشکی و استحکام منحصر بفرد این لپ تاپ استوک Lenovo بسیار قابل تحسین است و به حقیقت تا زمانی جنس لپ تاپ های لنوو را در دست نگیری نمی توانید کیفیت بدنه را حس کنید. لپ تاپ استوک Lenovo با توجه به وجود یک روکش ضد خش آن را بسیار مستحکم میکند.