نمایش دادن همه 5 نتیجه

لپ تاپ استوک مایکروسافت

در سال ۲۰۱۲ شرکت مایکروسافت اولین سرفیس خود را روانه بازار کرد بیل گیتس و مایکروسافت دو نامی آشنا و بزرگ در زمینه تکنولوژی و لپ تاپ و کامپیوتر می باشد که هر جا سخنی از تکنولوژی و شرکت مایکروسافت باشد این دو نام در صدر همه نام ها قرار میگیرند. در این راستا و در این سال های اخیر شرکت مایکروسافت که بیشتر روی به لپ تاپ های استوک نهاده و در این زمینه نیز بسیار موفق عمل کرده و با طراحی و در عین حال سبک بودن لپ تاپ ها و باریک بودن آن توانسته شانه به شانه شرکت هایی بزرگ مانند اچ پی حرکت کند و حتی در بعضی مواقع از آن ها هم سبقت بگیرد چون به حقیقت باریک بودن و سبک بودن این سری از لپ تاپ های استوک و تبلت ها را در برند های دیگر مشاهده نخواهید کرد.

شرکت مایکروسافت از دو مدل Surface Book بوک و Surface Laptop لپ تاپ و Surface Pro پرو را روانه بازار کرده است که این سه مدل یکی از بهترین مدل های لپ تاپ مایکروسافت می باشند که بدون شک اولین انتخاب و بهترین انتخاب شما عزیزان خواهد بود یا یکی از اولین انتخاب‌های کاربران برای خرید لپ تاپ استوک بسیار پرقدرت می باشد.

لپ تاپ مایکروسافت | سرفیس بوک

ما در کل لپ تاپ استوک microsoft را به عنوان سرفیس می‌شناسیم که به خوبی خود را دل مشتریان خوش سلیقه جا کرده است و شاهد طرفداران زیادی شده است که هر کسی که از این مدل ها انتخاب کرده باشد حتما یکی از مشتریان دائم خواهد شد چون همانطور که در بالا هم عرض کردیم برای طراحی در این نوع لپ تاپ ها از مهندسان برجسته و کاربلد بهره برده اند که سبک بودن و طراحی را به معنای واقعی کلمه بیان کرده اند. همچنین در کنار این طراحی باریک امکانات بالا و لازم را در این لپ تاپ گنجانده اند و در همان سال اول یعنی 2012 که اولین سرفیس را روانه باز کردند مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت.
شما کاربران در هنگام انتخاب یک لپ تاپ استوک microsoft از مدل های سرفیس می توانید با توجه به بودجه و کار شخصی که با آن انجام خواهید دارد سرفیس مورد نظر خود را انتخاب کنید و شما در این مورد انتخاب های زیاد و گزینه انتخاب را خواهید داشت که به راحتی می توانید به سرفیس مورد نظر خود با کمک رایان مارکت از شرکت مایکروسافت برسید.