نمایش دادن همه 5 نتیجه

لپ تاپ استوک مایکروسافت

در سال 2012 شرکت مایکروسافت اولین سرفیس خود را روانه بازار کرد بیل گیتس و مایکروسافت دو نامی آشنا و بزرگ در زمینه تکنولوژی و لپ تاپ و کامپیوتر می باشد که هر جا سخنی از تکنولوژی و شرکت مایکروسافت باشد این دو نام در صدر همه نام ها قرار میگیرند. در این راستا و در این سال های اخیر شرکت مایکروسافت که بیشتر روی به لپ تاپ استوک نهاده و در این زمینه نیز بسیار موفق عمل کرده و با طراحی و در عین حال سبک بودن لپ تاپ ها و باریک بودن آن توانسته شانه به شانه شرکت هایی بزرگ مانند اچ پی حرکت کند و حتی در بعضی مواقع از آن ها هم سبقت بگیرد چون به حقیقت باریک بودن و سبک بودن سری لپ تاپ استوک و تبلت ها را در برند های دیگر مشاهده نخواهید کرد.

شرکت مایکروسافت از دو مدل Surface Book بوک و Surface Laptop لپ تاپ و Surface Pro پرو را روانه بازار کرده است که این سه مدل یکی از بهترین مدل های لپ تاپ مایکروسافت می باشند که بدون شک اولین انتخاب و بهترین انتخاب شما عزیزان خواهد بود یا یکی از اولین انتخاب‌های کاربران برای خرید لپ تاپ استوک اچ پی بسیار پرقدرت می باشد.

لپ تاپ استوک مایکروسافت خانگی

کاملا! بسته به کاری که برای انجام می دهید انتخاب کنید، گزینه های بودجه می توانند به خوبی همتایان گران‌قیمت خود باشند پس ثیمت لپ تاپ استوک مایکروسافت نیز مهم است. اگر فقط برای تماشای Netflix و پاسخ دادن به ایمیل‌ها یا پخش اهنگ و فیم و یا انجام کارهای خانه نیازمند خرید لپ تاپ هستید، پیشنهاد ما خرید لپ تاپ استوک مایکروسافت خانگی است.

لپ تاپ استوک مایکروسافت دانشجویی

چیزی که همه دانش‌آموزان می‌توانند روی آن توافق داشته باشند این است که اهمیت خرید لپ تاپ استوک مایکروسافت برای انجام تکالیف کلاسی و برای پایان دادن به پخش جریانی یا بازی بعد از کلاس می تواند بسیار مفید باشد. اما کامپیوترها ارزان نیستند و ما مجموعه‌ای دست‌چینی از بهترین معاملات ارزان لپ تاپ دانشجویی microsoft را داریم.

لپ تاپ استوک مایکروسافت مهندسی

اگر دانشجوی رشته مهندسی هستید، با برنامه هایی مانند CAM و CAD مواجه خواهید شد. چنین برنامه‌هایی انرژی زیادی از یک لپ تاپ مصرف می‌کنند، بنابراین باید روی لپ تاپ هایی با مشخصاتی سرمایه‌گذاری کنید که بتواند آن را مدیریت کند. لپ تاپی که انتخاب می کنید باید CPU و GPU درجه یک داشته باشد. پیدا کردن یک پریز برق در هر کجا که می روید نیز دردسرساز خواهد بود بنابر این میزان نگهداری شارژ لپ تاپ مهم است که در هنگام خرید لپ تاپ استوک مایکروسافت باید به آن توجه کرد. صفحه نمایش لپ تاپ شما باید وضوح بالایی داشته باشد و رنگ های دقیقی داشته باشد. روشنایی و کنتراست آن نیز باید شما را راضی کند زیرا احتمالاً در محیط های مختلف کار خواهید کرد. لپ‌تاپ‌هایی که تمام معیارهای مهندسی را برآورده می‌کنند، پایین‌ترین برچسب قیمت را نخواهند داشت، اما سرمایه‌گذاری ارزشمندی خواهند بود، زیرا حتی زمانی که یک مهندس تمام عیار هستید، همچنان از آنها استفاده خواهید کرد همچنین باید وزن سبکی داشته باشد که در حین حمل و کار کردن با آن ذهن شما را مشغول نکند و کاربر فقط به کار فکر کند.

منتظر دیدن شما برای خرید لپ تاپ استوک 14 اینچ هستیم.

خرید لپ تاپ استوک مایکروسافت

ما در کل لپ تاپ استوک مایکروسافت را به عنوان سرفیس می‌شناسیم که به خوبی خود را دل مشتریان خوش سلیقه جا کرده است و شاهد طرفداران زیادی شده است که هر کسی که از این مدل ها انتخاب کرده باشد حتما یکی از مشتریان دائم خواهد شد چون همانطور که در بالا هم عرض کردیم برای طراحی در این نوع لپ تاپ ها از مهندسان برجسته و کاربلد بهره برده اند که سبک بودن و طراحی را به معنای واقعی کلمه بیان کرده اند. همچنین در کنار این طراحی باریک امکانات بالا و لازم را در این لپ تاپ گنجانده اند و در همان سال اول یعنی 2012 که اولین سرفیس را روانه باز کردند مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت.
شما کاربران در هنگام خرید لپ تاپ استوک مایکروسافت از مدل های سرفیس می توانید با توجه به بودجه و کار شخصی که با آن انجام خواهید دارد سرفیس مورد نظر خود را انتخاب کنید و شما در این مورد انتخاب های زیاد و گزینه انتخاب را خواهید داشت که به راحتی می توانید به سرفیس مورد نظر خود با کمک رایان مارکت از شرکت مایکروسافت برسید.