نمایش دادن همه 10 نتیجه

تبلت استوک

به هیچ عنوان نمی شود خود را از تکنولوژی روز دنیا جدا کرد که در سطح اول و محصول لاینتلایی ان تبلت و لپ تاپ ها هستند. به طوری که اگر کسی این محصولات را نداشته باشد اطمینان می دهیم که از فناوری های روز دنیا و اخبار و علم روز دنیا عقب خواهد ماند. با بهره‌گیری از این تبلت استوک قابل حمل و دلربا اکثریت کارها را مانند لپ تاپ برای کارهای حسابداری، کپی، بازی، طراحی عکس و فتوشاپ، تدوین فیلم، کارهای مهندسی، پخش عکس و فیلم، تایپ کردن و هزاران و هزار کارهای دیگر شخصی و فوق حرفه ای را می توان با این تبلت ها که بسیار پرکاربرد هستند انجام داد. که با صفحه نمایشی به نسبت بزرگتر از موبایل بسیاری از کارها را راحت کرده است بعضی از این تبلت ها دارای قلم می باشند که نقاشی و کارها را بسیار سریعتر می توانند انجام دهند. تبلت استوک دستگاه هایی هستند که به وایفای متصل می شوند و معمولا دارای دکمه ای نمی باشند مگر در بغل برای کم و زیاد کردن صدای دستگاه که بسیار طراحی باریک و شیک را دارند.
شرکت سامسونگ تنها یکی از ان شرکت های بزرگ است که در زمینه تولید تبلت ها نقش دارد و شرکت های بزرگ دیگری نیز هستند که در ساخت قطعات و تولید تبلت ها نقش ایفا میکنند و در میان خود به رقابت با یکدیگر پرداخته اند تا هر چه بیشتر نظر کاربران را به خود بیشتر جلب کنند. هر کدام از دستگاه ها با همدیگر تفاوتهای ریز و درشتی دارند که یکی از این تبلت های اچ پی دارای طراحی و حافظه داخلی مناسب و دیگر امکانات مهم و کاربردی می باشد که باریک بودن اکثریت این تبلت ها بسیار مورد توجه است. تبلت‌های دل از شبکه‌های سیم کارت 3G و 4G پشتیبانی می‌کنندوامکان مکالمه در ان ها گنجانده شده است و که شیار بسیار باریک در کناره تبلت قرار داده شده است که سیم کارت در آن جاسازی می شود.

قیمت تبلت استوک

معمولا افرادی که بیشتر سراغ تبلت استوک می روند دانش آموزان و نوجوانان و دانشجویان و کودکان هستند چون نسبت به لپ تاپ استوک سبکتر هستند و در عین حال از قیمت مناسبی هم برخوردار هستند و احتیاجی هم به ماوس و صفحه کلید نخواهند داشت و به را حتی و قابل دسترس است و در حین حمل و با ان ساعت های مداوم می توانند از شارژ آن استفاده کنند و یا بازی های مورد علاقه شان را با آن انجام دهند. در کنار این ویژگی های عالی وزن تبلت استوک یکی از مواردی است که برای کاربران به‌خصوص بانوان از اهمیت بالایی برخوردار است که از بابت وزن باید از شرکت تولید کننده کمال تشکر را کرد چون بسیار سبک هستند و در مواقع حمل به هیچ وجه دغدغه سنگین بودن را نمی کنید. همیشه در هنگام خرید تبلت ها از فروشگاه رایان مارکت به فکر تهیه کاور و یا کیف برای حفاظت از بدنه باریک تبلت ها باشید.

منبع: wikipedia