نمایش دادن همه 8 نتیجه

تبلت استوک مایکروسافت

شرکت مایکروسافت یک شرکت بزرگ آمریکایی است که در سال 2012 میلادی بود که تبلت سرفیس خود را برای اولین بار روانه بازار کرد که در همان سال مورد توجه سیل عظیمی از کاربران قرار گرفت البته در سری اول کم و کاسی هایی داشت که این شرکت با بهره‌گیری از کارشناسان خود توانست سال به سال رو به پیشرفت عمل کند و بیشتر سر زبان ها آمد به طوری که الان خرید تبلت استوک بی نقص و با کارایی فوق‌العاده بالایی در ذهن مردم جایی دارد. بی شک، با تبلت سرفیس پرو 3 بود که شرکت مایکروسافت توانست نگاه دنیا را به این نوع تبلت‌ها (تبلت‌های هیبریدی) تغییر دهد.

با وجود تبلت سرفیس پرو 3 که وارد بازار شده بود و مردم به این شرکت بزرگ ایمان آورده بودند و موقع آن بود که شرکت مایکروسافت بار دیگر تکنولوژی روز دنیا را با تبلت سرفیس پرو 4 احیا کند که هم باریک‌تر و سبکتر نیز بود و به این شکل بود که نام شرکت مایکروست به قدری بر سر زبان ها آمد که وجود برند این شرکت بر سر در هر تبلت خود به تنهایی اعتبار و اعتماد به خرید تبلت استوک مایکروسافت را به دنبال خواهد داشت چون هر آنچه که یک کاربر در زندگی روزمره خود نیاز داشت در خرید لپ تاپ استوک به نسبت کوچک جایی شده بود. مدل SURFACE PRO 4 شاید نسبت به مدل قدیمی تر خود یک طرح را داشته باشند اما قدرت پردازشگر بالایی دارد. این تبلت های استوک برای کارهای گرافیکی و بازی و محاسباتی بسیار دستگاه مناسبی برای شما خواهند بود.

تبلت استوک

تبلت استوک امروزه به دستگاه بسیار کاربردی تبدیل شده اند که برای یک سری افراد حتی طوری شده که زندگی بدون تبلت معنایی نداشته باشد چون لمسی بودن آن بسیار دلنشین است و اکثر کارهایی که در گذشته با تلف کردن وقت و انرژی زیاد امروزه تنها با فشار دادن دو دکمه میسر خواهد شد. تبلت استوک microsoft معمولا دارای دکمه در جلو نمایشگر نیستند مگر آنکه در بغل دستگاه دو دکمه وجود داشته باشد ان هم برای روشن و خاموش کردن دستگاه بکار می رود. اگر به دنبال خرید لپ تاپ استوک 15 اینچ هستید ما بهترین ها را گردآوری کرده ایم.

برندهای تبلت استوک

برند شناخته شده سامسونگ و دیگر شرکت معتبر اچ پی نیز از تولید کنندگان بزرگ تبلت ها به شمار می آیند که همواره در سبک بودن و طراحی و کارایی های گوناگون و قیمت بر سر هم رقابت میکنند و در این میان تبلت استوک مایکروسافت یک شرکت آمریکایی معتبر است. در هنگام خرید تبلت استوک از رایان مارکت حتما به حافظه و رم و کیفیت صفحه نمایش توجه ویژه ای بکنید تا انتخاب اصلح داشته باشید. تبلت ها دارای وایفای و سیم کارت خور می باشند و قابلیت مکالمه را نیز دارند.