مقالات

بهترین نرم افزار طراحی گرافیک در سال 2022 – پولی و رایگان

بهترین نرم افزار طراحی گرافیک در سال 2022

بهترین نرم‌افزار طراحی گرافیک 2022 را با هر بودجه ای، از جمله بهترین نرم‌افزار طراحی گرافیک رایگان، را بررسی خواهیم کرد. خرید لپ تاپ استوک گرافیک دار که می توانید با آن کارهای گرافیکی سنگین را انجام دهید، برترین های این دسته را برای شما آورده ایم.

بهترین نرم‌افزار طراحی گرافیک برای طراحان گرافیک حرفه‌ای ضروری است، همچنین برای کسانی که می‌خواهند به انبوهی از گزینه‌های خلاقانه دسترسی داشته باشند و طراحی بصری را انجام دهند نیاز به این برنامه ها برای طراحی گرافیک خواهند داشت.در ضمن بهترین نرم‌افزار طراحی گرافیک 2022 اکنون شامل طیف گسترده ای از برنامه ها است که می توانند هم برای طراحی چاپی و هم برای طراحی دیجیتال استفاده شوند.

برترین خرید لپ تاپ استوک گیمنگ را در این صفحه برای شما آورده ایم که گرافیک قوی در آن به کار گرفته شده است.

نرم‌افزار طراحی گرافیک در سال 2022 – پولی و رایگان

در راهنمای زیر، بهترین نرم‌افزارهای طراحی گرافیکی موجود را جمع‌آوری کرده ایم. از بسته‌های نرم‌افزاری همه‌کاره که حوزه‌های زیادی را پوشش می‌دهند تا ابزارهای تخصصی که هدف آن‌های کارهای خاص هستند رامعرفی کرده ایم. البته این موضوع وجود دارد که بسیاری از بهترین نرم افزارهای طراحی گرافیک 2022 رایگان نیستند ولی باز بسته به حوضه فعالیت شما و توقع شما از نرم‌افزار گرافیک دارد. از این گذشته، توسعه، نگهداری و به روز رسانی چنین ابزارهای طراحی گرافیکی قدرتمندی نیاز به زمان و تجربه کافی دارد.

همانطور که گفته شد، بهترین نرم‌افزار رایگان طراحی گرافیکی پیشرفت زیادی کرده است و دست‌خوش تغییرات زیادی و رو به رشدی شده است. ولی این موضوع وجود دارد که این نرم افزارها برای اکثر طراحان نمی‌تواند همه کارها را انجام دهد و با کمیت مواجه خواهد شد. و مسلما این برنامه های رایگان ویژگی‌های بسته‌های حرفه‌ای پولی را نمی توانند دریافت کنند و در این بین که طراحان فوق حرفه ای تمامی ویژگی های سطح بالا را نیاز دارند را شاید نتواند ارائه دهد. ولی برنامه های نرم افزاری رایگان می‌تواند مقدمه‌ای برای مبتدیان و متوسط هم باشد.

بهترین نرم‌افزار طراحی گرافیک 2022

ما بهترین نرم‌افزار طراحی گرافیک را به طور کلی و بهترین نرم‌افزار طراحی گرافیک رایگان را بر اساس بررسی های فروشگاه رایان مارکت در مورد هر ابزاری انتخاب کرده ایم. تیم رایان مارکت زمان زیادی را برای هر کدام از این برنامه گذاشته است تا برنامه های نرم افزاری موبوطه را از نظر قابلیت استفاده، قدرت، مجموعه ویژگی ها، سازگاری، استفاده از منابع و ارزش مورد بررسی خود قرار داده است. بخش‌هایی را برای انواع مختلف ابزار، تا بهترین نرم‌افزار ویرایش تصویر گرفته تا بهترین نرم‌افزار سه بعدی و بهترین نرم‌افزار برای تجسم داده‌های برتر را به شما معرفی کند.

بهترین خرید لپ تاپ استوک برای اجرای نرم افزارهای طراحی گرافیک در سال 2022

در هر مورد، ما مزایا و معایب هر ابزار را در نظر گرفته ایم تا به شما کمک کنیم بهترین نرم‌افزار طراحی گرافیک 2022 را برای خود انتخاب کنید.

بهترین لپ تاپ ها برای ویرایش ویدیو در سال 2022 را نیز تماشا کنید.

1- نرم‌افزار Adobe Ilustrator

بهترین نرم‌افزار طراحی گرافیک برای ویرایش وکتور به طور کلی

اگر بهترین نرم‌افزار طراحی گرافیک 2022 را برای طراحی و ویرایش وکتور می خواهید، نیازی به جستجوی بیشتر از Adobe Illustrator نیست. به دلایلی نرم‌افزار Adobe Ilustrator که هنوز هم قدرتمندترین ابزارها و ویژگی ها را برای ویرایش برداری ارائه می دهد جزو بهترین نرم افزارهای طراحی گرافیک است. نرم‌افزار گرافیک Illustrator که با رایانه‌های شخصی، مک و حتی آی‌پدها سازگار است، به شما این امکان را می‌دهد که همه چیز را از تصاویر گرفته تا لوگو با تمام آزادی خلاقانه‌ای که می‌خواهید را طراحی کنید. این در حالی است که دارای تعداد زیادی ویژگی و میانبر برای کمک به سرعت بخشیدن به کار شما است.

نرم‌افزار Illustrator  که رایگان هم نیست بخشی از Adobe Creative Cloud است و برای استفاده از آن باید مشترک شوید، مزیت اشتراک این است که شما به طور خودکار آخرین به روز رسانی های نرم‌افزار را دریافت می کنید.

لپ تاپ استوک گرافیک دار ارزان نیست و برای انتخاب بهتر برای شما ما خرید لپ تاپ استوک 30 میلیون تومان را ایجاد کرده ایم و در آن به برترین های این میزان قیمت پرداخته ایم.

نرم‌افزار Adobe Ilustrator

2- نرم‌افزار Creative Cloud Express

بهترین برنامه طراحی گرافیک رایگان

قبلاً برنامه هایی مانند Adobe Spark، Adobe Creative Cloud Express (یا CC Express) جدیدترین محصول اضافه شده به خانواده Adobe بودند که با تلاش این برند برای رقابت با نرم افزارهای طراحی گرافیکی مقرون به صرفه مانند Canva و Picsart بوده است تا به رقابت بپردازند. همچنین این نرم‌افزار به‌صورت آنلاین و به عنوان یک برنامه تلفن همراه برای iOS و Android نیز قابل استفاده است.

بهترین از اینها این است که این برنامه برای دانلود و رایگان برای همیشه قابل استفاده است. ناگفته نماند که برای تعداد محدودی از ابزارها در صورت ثبت نام برای حساب CC express با قیمت 9.99 دلار / 10.10 پوند در ماه یا 99.99 دلار / 101.15 پوند در سال، می توانید ویژگی های بیشتری را در اختیار قرار دهد که این موضوع بسته به کاربر است. یک نسخه آزمایشی رایگان 30 روزه برای نسخه پریمیوم نیز گنجانده شده است که با این وجود می توانید قبل از پرداخت هزینه اضافی، آن را در این مدت تست کنید.

نرم‌افزار Creative Cloud Express

3- نرم‌افزار Adobe Photoshop

بهترین نرم‌افزار طراحی گرافیک برای ویرایش تصاویر

احتمالاً نیازی ندارید که به شما بگوییم که فتوشاپ Adobe نرم‌افزار استاندارد صنعتی برای ویرایش تصویر است. همانطور که Illustrator به لطف به‌روزرسانی‌های منظم آن بهترین نرم‌افزار طراحی گرافیکی برای کارهای مربوط است، فتوشاپ نیز همچنان در ویرایش تصویر در حوظه کاری خود بی نظیر عمل کرده است. در واقع، با نرم‌افزار Adobe Photoshop می‌تواند خیلی بیشتر از ویرایش تصویر انجام دهید و فراتر از تصور خود عمل کند. همه چیز از لمس کردن عکس‌ها گرفته تا طراحی و نقاشی دیجیتال، مدل‌سازی سه بعدی و طراحی UX به راحتی از پس این برنامه بر می آید. برنامه Adobe ابزارهای قدرتمند هوش مصنوعی را در زیر بنر Adobe Sensei خود اضافه کرده است تا به شما این امکان را دهد که کارهایی همانند حذف پس زمینه را تنها با چند کلیک و به آسانی انجام دهید.

همانند نرم‌افزار Illustrator، به اشتراک نیاز دارید، اما اگر یک طراح فعال هستید، اشتراک در Creative Cloud تقریباً ضروری است و به شما امکان دسترسی به Photoshop، Illustrator، InDesign و موارد دیگر را می دهد. مانند تمام ابزارهای Creative Cloud، به‌روزرسانی‌های منظم را به صورت رایگان دریافت می‌کنید که تمامی کمیت های این نرم‌افزار را به مرور زمان از بین خواهد برد. آخرین نسخه در اکتبر 2021 نسخه 23.0 بود که امکان اشتراک گذاری اسناد برای اظهار نظر و افزایش قابلیت همکاری با Illustrator را اضافه کرد.

نرم‌افزار Adobe Photoshop

4- نرم‌افزار GIMP

بهترین جایگزین رایگان برای فتوشاپ

یک حقیقت وجود دارد که باید بیان کنیم که حتی بهترین نرم افزارهای رایگان طراحی گرافیک نیز نمی توانند به توانایی های فتوشاپ نزدیک شوند. اما، با وجود نرم‌افزار GIMP ما را کمی به تامل می برد. به‌طور پیش‌فرض، رابط کاربری به‌نوعی درهم و برهم است، اما به‌روزرسانی آن به سبک Adobe بروزرسانی می شود. در هر صورت، نرم‌افزار GIMP شامل بسیاری از ابزارهای طراحی گرافیک قدرتمند است. شما می توانید بدون مشکل با تمام فرمت های فایل محبوب کار کنید. و شما یک فایل منیجر بسیار توانا را خواهید یافت که در امتداد خطوط مشابه با Adobe’s Bridge ساخته شده است.

نرم‌افزار GIMP

5- نرم‌افزار Autodesk Maya

بهترین نرم‌افزار طراحی گرافیک 2022 برای کارهای سه بعدی

Autodesk Maya بهترین نرم‌افزار طراحی گرافیکی برای کارهای سه بعدی است و معمولاً در سراسر صنعت تا استودیوهای برتر مانند Pixar یا Framestore از همین نرم‌افزار قدرتمند استفاده میکنند. کل گردش کار سه بعدی، از مدل‌سازی گرفته تا رندرگیری و انیمیشن را پوشش می‌دهد و می توانید برای پیشرفت کارتان روی این نرم‌افزار حساب باز کنید. با این حال، اگر دانشجو یا معلم هستید، می توانید برای دسترسی آموزشی رایگان به محدوده Autodesk ثبت نام کنید.

اگر برای کارهای طراحی گرافیک دنبال خرید لپ تاپ استوک لنوو هستید حتما فروشگاه رایان مارکت را پیشنهاد می دهیم.

1 دیدگاه در “بهترین نرم افزار طراحی گرافیک در سال 2022 – پولی و رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *